A pamiętasz?

Lyrics
Wykupiłam pół Ikei Żeby troszczyć się znów o coś Kwiaty rosną mi pod sufit Znowu nie ma ciebie obok A pamiętasz jak? A pamiętasz jak? Niby na lepsze nam to wyszło Rzucam fajki, cukier, kawę Tak zanika we mnie wszystko Co lubiłeś najmniej A pamiętasz jak? A pamiętasz jak? Biorę siedem łyków wody Tak zaczynam nowy dzień Problem w tym, że ten rytuał Wcale nie jest taki zły - zaczynam Nowy dzień Kolejny dzień [bridge] Codzień mijam kilka naszych Codzień mijam kilka naszych Codzień mijam kilka naszych Kiedyś ważnych miejsc [refren] A pamiętasz jak ? A pamiętasz jak ?? A pamiętasz jak ! Niby na lepsze nam to wyszlo Szybko znikał każdy kłopot Wszystko było takie łatwe Czemu nie ma ciebie obok? A pamietasz jak? A pamietasz jak! Przemeblować życie trzeba Trzeba było dawno już Tylko jak odróżnić to, co zbędne Od potrzebnych słów? A pamiętasz jak! A pamiętasz jak? Niby na dobre nam to wyszło Polubiliśmy się nawet Teraz widzę lepszą wersją zdarzeń Pora ruszać dalej w nowy Nowy dzień Kolejny dzień Codzień mijam kilka naszych Codzień mijam kilka naszych Codzień mijam kilka naszych Kiedyś ważnych miejsc A pamiętasz jak ? A pamiętasz jak ?? A pamiętasz jak !
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Rosalie.