Świetnie

Lyrics
[Refren] Budzę się rano i czuję, że żyję, i czuję się świetnie, ooh Kocham jak siano mi w portfelu tyje, i czuję się świetnie, ooh Lubię jak ziomek coś w papier zawinie, i czuję się świetnie, ooh Czuję, że już wcale za nią nie tęsknię, i czuję się świetnie, ooh Czuję się świetnie, oh, ja czuję się świetnie Czuję się świetnie, czuję się świetnie, ja czuję się świetnie, ooh Ja czuję się świetnie, czuję się świetnie, ej, ej Czuję się świetnie, czuję się świetnie, czuję się świetnie, ooh [Zwrotka 1] Witam znów kolejny dzień, dzień Dawaj mi, bo pengi chcę, chcę Nie chcę już na ręcznym, nie Ale też nie chodzi, że chciałbym tylko kończyć w niej Chciałbym dostać sms, w którym ona kocha mnie Odpowiedzieć "Ja Cię też" Życzyć jej miłego dnia, nawet do niczego jak jest To brak jej, niech to szlag Siedzę z ziomkami i znowu bakamy, już tak od tygodnia Jak wracam nocami, w lodówce też pustki, zjadamy, jest bomba Wory pod oczami, tony pod bletkami, to nic, że nie mamy Zbyt hajsu, bo jak już coś wpadnie, spalamy to wnet Spalamy to gnie Choć cieszę japę, to wiem, że mi czegoś brakuje, bo nie ma tu jej A chciałbym mieć w końcu kogoś Przy kim się obudzę, boli, że ojej To trochę znieczulę, to spędza mi sen Spod powiek i w sumie przekreślam ten bieg Po najwięcej szmulek, by w tekstach mieć wers Że jedna po drugiej, że jedna po drugiej? Że jedna po drugiej? (x9) Nie bardzo rozumiem, choć kiedyś tak mogłem i czuję Że albo dorosłem, albo już nie umiem Podchodzić do panien w ten sposób Chociaż to tak proste, to sumienie kłuje mnie gdy tak mam i Wolę już uciec, biec, żeby ją znaleźć Tą, którą pokocham i będę z nią żył Bo już nie mogę żyć w ten sposób dalej I mam wyjebane na łatwe panienki Choć kiedyś je chciałem, to teraz je pieprzyć I niby to samo, a jednak refleksji W tym więcej niż miało być, o zgrozo, dzięki [Refren] Budzę się rano i czuję, że żyję, i czuję się świetnie, ooh Kocham jak siano mi w portfelu tyje, i czuję się świetnie, ooh Lubię jak ziomek coś w papier zawinie, i czuje się świetnie, ooh Czuję, że już wcale za nią nie tęsknię, i czuję się świetnie, ooh Czuję się świetnie, oh, ja czuję się świetnie Czuję się świetnie, czuję się świetnie, ja czuję się świetnie, ooh Ja czuję się świetnie, czuję się świetnie, ej, ej Czuję się świetnie, czuję się świetnie, czuję się świetnie, ooh [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska]
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- ReTo