Za Dwóch

Album cover art for "Za Dwóch" by Qry

Qry - Rap, Trap

Za Dwóch

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: ZetHa] Dziś widziałem swoją byłą dupę z wózkiem, ciekawe, czy szkrab ma jej buźkę Patrzyłem na nią jak na małolatę, kiedy dzisiaj patrzy ktoś na nią tak jak na mamuśkę Mówię "Cześć!", i znikam gdzieś, nie rozkminiam, i nie wnikam w to A tak serio, ha... A tak serio, to to mnie wjebało w refleksję Ja nie mam prawka, ja mam trochę palta i jadę hulajką po mieście Rówieśnicy - dzieci, rówieśnicy - żony, rówieśnicy - inne koncepcje U mnie blancik smażony, koleżanka ze szkoły wysyła półnagie zdjęcie Przez chwilę żałuję, że nie ma mnie z nią w tym momencie Ej, ej, myślę o kolejnym skręcie O ludziach, których już nie ma, nie wstydzę się przyznać, że tęsknię [Refren: ZetHa] Ostatnio widziałem cię we śnie, idę spać późno, a wstaję wcześnie Oni myślą, że wakacje mam, mam, mam, ja po prostu chcę pobyć sam Wpuszczam i wypuszczam mgiełkę, potem whisky, cola i lód Qry wyśpi się za nas dwóch, ja za dwóch wypiję, złapie buch Ja za dwóch wypiję, złapie buch Ja za dwóch wypiję, złapie buch [Bridge: Zetha] Czas zmienia wszystko [Zwrotka 2: Qry] Czas zmienia wszystko, włącznie z moim miastem, dziś widzę tutaj same nowe twarze Kiedyś dla starszych my to gówniarze, a dzisiaj młodsi są naszym zwierciadłem Chodziłem sobie na jedną z ulic, żeby spotkać się tam z moim dziadkiem Dzisiaj już go nie ma, przejeżdżając obok, dalej myślę o tym, by tam zajrzeć Ale chyba nie ma dla mnie tutaj już nic, poza tym, że widzę tylko wiele różnic Kiedyś chodziłem zjarany z tymi ludźmi, których dzisiaj nie mam nawet za swoich kumpli Zawsze byłem tylko pusty, bo brakowało kapusty Żeby mieć kasę na melanż, robiliśmy różne ruchy Robiliśmy na mieście dymy, niezłe z nas były skurwysyny Nie raz goniły nas tu psiny, dwa razy zwinęły mnie do kabaryny [Refren: ZetHa] Ostatnio widziałem cię we śnie, idę spać późno, a wstaję wcześnie Oni myślą, że wakacje mam, mam, mam, ja po prostu chcę pobyć sam Wpuszczam i wypuszczam mgiełkę, potem whisky, cola i lód Qry wyśpi się za nas dwóch, ja za dwóch wypiję, złapie buch Ja za dwóch wypiję, złapie buch Ja za dwóch wypiję, złapie buch

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • ZetHa
  • Qry