Emilia chce spać

Album cover art for "Emilia chce spać" by Łona & Emilia Alma

Łona & Emilia Alma - Rap, Polska

Emilia chce spać

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Verse 1: Łona & Emilia] - Dziewczyno obudź się, bo prześpisz wszystko Patrz, słońce tak wysoko, a Ty śpisz wciąż Właśnie tak mi przyszło do głowy Żeby natychmiast przerwać tu sen Patrz, już po dwunastej, a ty śpisz jak suseł Każda chwila w łóżku, to straconych chwil pięknych milion Więc czas wstawać, nieprawdaż Emilio? - nieeee... - Wiesz, pora taka, że ludzie siadają do obiadu A ty śpisz, wstań, proszę, puszczę ci Erykah Badu On & on & on & on Wake the fuck up 'cause it's been too long O właśnie, tylko nie opuszczaj powiek na dół Wiem, że wiele może się przyśnić A kto rano wstaje ten się nie wyśpi Więc jak myślisz? Ja myślę, że to ma sens My tu gadu gadu, a tu coraz gorzej z czasem Czekaj, dzwoni Cybul, że stawia się mu tu wybór Że ty śpisz, a ja tu bez sensu męczę się jak przygłup Więc koniec wygód, już mi się tu nudzi Dziewczyno sama tego chciałaś, Webber, podaj budzik Tylko nie to... trrr trrr... hahahaha - O nie, nie ma szans, ja nie wstanę Kto to widział, żeby budzić mnie nad ranem? - Jakim ranem? Popołudnie tuż, tuż To wprost nie uchodzi, żeby o tej porze leżeć w łóżku! - Nie wstanę bez względu, na to co się stanie Zamiast tyle gadać, lepiej przyniósłbyś śniadanie [Hook: Łona & Emilia] Chciałabym pospać, ale ciężki los mam - ja Ci dam... Bo ta postać chce, żebym wstała, wstała... Dziewczyno rozpacz ogarnia mnie, bo wstać nie chcesz Tylko ciągle byś spała A ja chciałabym pospać, ale ciężki los mam Bo Łona chce żebym wstała... Dziewczyno rozpacz ogarnia mnie, bo wstać nie chcesz Tylko ciągle byś spała [Verse 2: Łona & Emilia] - Łona, wiesz o co chodzi... Wolę spać nie mniej niż dwanaście godzin W ciepluteńkim łóżku poleżeć - to ma dla mnie wartość A ty mi tu robisz jakiś hardcore... - Dobra, dajmy spokój żartom, wstajemy! - Ja mam wstać? Ha! Nawet o tym nie myśl... Będę spać tak długo jak mi się podoba A ty lepiej weź jakieś lustro i zobacz: Jesteś blady, wzrok mętny, oczy podkrążone Raczej mało przypominasz Łonę -Faktycznie - Tak, źle wyglądasz naprawdę, wierz mi Zresztą tak to jest, jak się nocy nie prześpi - Ja źle wyglądam? Ja? Natychmiast wstawaj z łóżka! - Lepiej dałbyś spokój, albo... kawę mi zrobił, co? - A ile wielmożna pani słodzi?! Patrzcie na tę dziewczynę, już mamy śpiew z winem A kobieta gdzie? Wciąż pod baldachimem! Czekaj, może źle się czujesz, tak? To już lecę po Alka Seltzer Oh, jak ciężko z łóżka wyciągnąć kobietę Emilia, wstań, weź się przełam Kurcza paka, nie, no ona znowu zasnęła! Motyla noga! Jeszcze śpiewa przez sen Emilia będzie spać, nie będzie pracować... [Hook: Łona & Emilia] Chciałabym pospać, ale ciężki los mam - ja Ci dam... Bo ta postać chce, żebym wstała, wstała... Dziewczyno rozpacz ogarnia mnie, bo wstać nie chcesz Tylko ciągle byś spała A ja chciałabym pospać, ale ciężki los mam Bo Łona chce żebym wstała... Dziewczyno rozpacz ogarnia mnie, bo wstać nie chcesz Tylko ciągle byś spała [Outro: Łona & (Emilia) ] Teraz Ty O Boże... Chciałabyś pospać, ale ciężki los masz Bo ta postać chce żebyś wstała... Ogarnia mnie rozpacz Bo wstać nie chcę i już, takiego wała! Chciałabyś pospać, ale ciężki los masz Bo ta postać chce żebyś wstała... Ogarnia mnie rozpacz Bo wstać nie chcę i już, takiego wała!

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Łona