Rozmowa

Album cover art for "Rozmowa" by Łona

Łona - Rap, Polska

Rozmowa

16.3K Plays

Duration: 4:00

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: Łona] To było wczoraj, pamiętam, chociaż pamięć krucha Zadzwonił telefon, odbieram, mówię: "Halo? Słucham?" I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje To Bóg do mnie dzwoni, mówi: "Łona, co tam się dzieje?" Nie, to pomyłka jakaś, nic nie rozumiem... Słyszę: "Święty Piotr wybrał losowo Twój numer Ja tu nic nie widzę z góry, bo mi zasłaniają chmury Widoczność licha, więc przestań pieprzyć, mów co słychać!" (Łona:) "Aaa... kicha, każdy bezimienny Wszędzie jak nie wojna, to przynajmniej stan wojenny Władza to banda cwaniaków z największym na czele A Biblia dawno już przestała być bestsellerem" (Bóg:) "Hmmm, to może jeszcze raz Mesjasza ześlę?" (Łona:) "Nie wygłupiaj się, skończy na elektrycznym krześle! Nie warto, szkoda czasu, ludziom w głowach się przewraca Jest już za późno, by nawracać" (Bóg:) "Naprawdę?" (Łona:) "Tak" (Bóg:) "U mnie też nie jest najlepiej Czuję się samotny, tak rzadko trafia się tu człowiek Kiedy kicham nikt nie mówi mi na zdrowie... Apsik!" (Łona:) "Na zdrowie" [Refren x2] Wczoraj Bóg zadzwonił do mnie (Bóg:) "Przekaż wszystkim, że najwyższy czas oprzytomnieć" Mówię nie da rady (Bóg:) "Co?" (Łona:) "Boże przecież znasz to" (Bóg:) "Nie da rady?" (Łona:) "Tak, to już za daleko zaszło" [Zwrotka 2: Łona] Ciąg dalszy rozmowy był taki, że Bóg zaczął wrzeszczeć (Bóg:) "Zrobiłem już jeden potop, mogę zrobić go raz jeszcze!" (Łona:) "Bój się Boga!" (Bóg:) "Kogo?" (Łona:) "O, przepraszam... Ale byłaby to największa kaszana z wszystkich kaszan Może da się coś zrobić? Nie wiem... coś naprawić?" (Bóg:) "Mów do rzeczy, synu, już mnie to nie bawi" (Łona:) "Może ludzie nagle zaczną żyć w zgodzie ze sobą?" (Bóg:) "Jaką mam pewność?" (Łona:) "Musisz wierzyć mi na słowo Ale może być dobrze! Szanse mamy ciągle niezłe" (Bóg:) "Dobrze, dam Ci spokój, ale jeszcze się odezwę" Odłożył słuchawkę (Klik!), a ja chciałbym wiedzieć móc to Co ja mam robić, żeby uratować ludzkość? Więc ludzie, zróbmy coś, żeby świat był lepszy Bo On zadzwoni i znowu mnie opieprzy! [Refren x2] Wczoraj Bóg zadzwonił do mnie (Bóg:) "Przekaż wszystkim, że najwyższy czas oprzytomnieć" Mówię nie da rady (Bóg:) "Co?" (Łona:) "Boże przecież znasz to" (Bóg:) "Nie da rady?" (Łona:) "Tak, to już za daleko zaszło" [Outro] Kurwa... ja tutaj musiałem sufit wykładać, żeby ten numer nagrać...

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Łona