Sky is the limit

Lyrics
[Intro] Nullo: Dobrze. Ja mam do was pytanie. Najpierw do pani "M" - Małgorzaty, mojej mamy. Co sądzisz o naszej twórczości muzycznej? Czy z tego coś będzie? Tło: Nie Mama: (Śmiech) A co może z tego być? Dziecko kochane ty chyba żyjesz w nie dzisiejszych czasach. (Śmiech) [Hook] Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Więc ty mi nie mów, że wolności nie ma tu [Chorus] Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili [Zwrotka 1] Mamo! To ja pociągnąłem za spust Nie tłumacz, nie traktuj mnie jak gówniarza, mam mózg Sam sobie powiedziałem zawróć Za dużo zafundowałem wzlotów i upadków bez kasku Bez pomiaru wiatru piąłem się na Everest Myślałem, że na szczycie znajdę brakujący element Dziś wiem błękicie, która chmura niesie deszcz Na pół dzielę gniew, śmieję się, doświadczenie niesie grzech Łączy nas cud istnienia, dzieli punkt widzenia #Galileo! Przez życie zaliczamy różnymi liniami przelot A między nami czuć niemoc, dlaczego? Bo miłość to zdrajca z najwierniejszych #Lancelot Płonie Rzym, płonie korona, płonie Neron Nie pierwszy, nie ostatni raz pomyliłem peron Ostał się panteon wiary z nadzieją Że płyniemy odyseją wybranych #JohnLennon [Chorus] Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili [Zwrotka 2] Życie to spektakl, ponosi nas fantazja Chcę spojrzeć oczami dziecka, niech trwa Nibylandia Kipi magia, jadę przez świat #NikiLauda Przedstawienie trwa na łbie kask, widzisz TouchDown! Uliczny Dan Brown topi stal leci "dym" z komina Wersy płoną #KonopnickaMaria Wolałbym się cieszyć z Wami, niż łzami dziergać Epitafia uczy uliczny harvard zwalniać Duszę peta, wychodzę, wspinam się na Czarnotę Myśli ujebane błotem, spływają po czole z potem Wolność! Ożył orzeł, oby tylko szofer znów nie jechał stromym zboczem Zmorzył przelot przez nieokiełznany świat bez okien Chciałem ochłonąć, skonany, to na nic Czuje się obcy, wyobcowany do granic otchłani Krwawi organizm chorymi pytaniami Czy o tym kim jesteśmy decydujemy sami? Czy o tym kim jesteśmy decydujemy sami? Czy o tym kim jesteśmy decydujemy sami? [Break] Nullo: Fajne jakby się to marzenie spełniło. I zrobię to nie dla pieniędzy... zrobię to dla własnej satysfakcji, bo to jest najważniejsze - własna satysfakcja z tego wszystkiego [Chorus] Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili Sięgnijmy wyżej niż niebo - Magia Houdini, ty mi więcej nie mów "nie" - sky is the limit Witaj w świątyni, gdzie zgrzeszyli nawet Święci Cherubini Dziś wybaczamy winy, tym co się pogubili [Hook] Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Chcę czuć wolność, wolność, wolność znów chcę czuć Więc ty mi nie mów, że wolności nie ma tu
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Nullizmatyk