NSL - BEST OF (MIX) [#1]
![Album cover art for "NSL - BEST OF (MIX) [#1]" by New Stars Label & O.G PAWAN & Mc Stus & MQSN & Runia & Pares & Smolski & Mr.Pusz & Szpiegowsky & AntiConformist & OLZN & Ściański & Gutek](https://cdn.lyricsweb.com/cached-images/a392394ed9a2d151d0f6e0049ac521dc.jpg)
New Stars Label & O.G PAWAN & Mc Stus & MQSN & Runia & Pares & Smolski & Mr.Pusz & Szpiegowsky & AntiConformist & OLZN & Ściański & Gutek - Rap
NSL - BEST OF (MIX) [#1]
0 Plays
Lyrics
[Intro : Szpiegowsky, Mr.Pusz] Typy chcą na feat, mówię okej Do pisania tekstów, już brakuje rąk (ej) Latam za beatem, to jest hokej Ludzie skaczą, scena płonie Typie czy masz dalej problem do mnie? Rap to mój konik, ja to dżokej Ale ty pojebany jesteś Wow [Refren : GUTEK] Lej ten szampan Szklanka dziś nie będzie pusta Daj mi tylko chwilę, przetestuję twoje usta Usta, dobrze trafiasz w moje gusta Patrzę w twoje oczy i aż ciężko mi jest ustać Lej ten szampan Szklanka dziś nie będzie pusta Daj mi tylko chwilę, przetestuję twoje usta Usta, dobrze trafiasz w moje gusta Patrzę w twoje oczy i aż ciężko mi jеst ustać [Zwrotka 1 : Runia] Hokus pokus, czary mary, trzej królowie noszą dary Złoto, kadzidło i mirrę, robimy kawałek w chwilę Ilе ci to zajmie, byś zrozumiał ziomek wersów moc Ten kawałek to ślub, więc dziś będzie nasza noc Ten kawałek to klub, klub, wesele lub ślub Weź go lepiej polub lub rób małe rzeczy Koza beczy, medyk leczy, Sid ma bardzo dużo mleczy Geralt za to parę mieczy, imo mnie to cieszy [Refren : Ściański] To moja droga, mój czas, dziś gonię za marzeniami Śmiać się będzie każdy z nas, żyjąc ciągle wspomnieniami Niech się kręci cały świat, niech się kręci wokół nas Kiedy dojdę na sam szczyt, na zawsze zostanę tam, ej Droga, mój czas, dziś gonię za marzeniami Śmiać się będzie każdy z nas, żyjąc ciągle wspomnieniami Niech się kręci cały świat, niech się kręci wokół nas Kiedy dojdę na sam szczyt, na zawsze zostanę tam, ej [Refren: Mayor aka O.G PAWAN x2] Tak blisko nieba, a zarazem tak daleko Brakuje mi chleba, brakuje mi na mleko Co zrobić mam, by rodzinę tu wykarmić? Policyjne państwo musi owieczki mamić [Zwrotka 2: MC.Stus] Czy mogę już nawijać życie jest cudowne 4 listopada Białystok to mądre Świadectwo szkolne zdane na czerwony pas Mam milion powodów by nie mówić nigdy pas Widzę moje osiągnięcia w mej osobie Obóz Rycerka pozdro szeregowy sowiet Włączam rejestrator głosu znam już tyle osób Mój freestylik na tym bicie synonim chaosu [Hook: Szpiegowsky] Siema-siema-siema jestem Szpieg! [Refren: Szpiegowsky x2] Bletki, skuny, motocykle Śmierć się chowa tuż za winklem Od przechlania lub przećpania Przez klub nie śpisz aż do rana (do rana) [Zwrotka 3: Szpiegowsky] Ja znowu siedzę sobie sam - na chacie Nie wiem w sumie co do tego macie Że nawijam, a nie bletki zwijam Skuny motocykle i z celem się mijam [Zwrotka 4: Szpiegowsky] Nie wiem w sumie co do tego macie Godzinami siedzę sam na chacie Rap to gra, a my to gracze Tylko, że to ja przez nią tracę Składam wokale, jakby lego I co ty ziomek masz do tego? Nie wiem w sumie czemu słuchasz tego? Chcesz to wyłącz, mój ty kolego [Zwrotka 5: Szpiegowsky] Wiecznie zagubiony w sobie, jestem małym dzieckiem Jestem niby wielki, no w sumie jest metr ninety W środku za to miazga, na nogach te białe najki Nie wiem jak mam pomóc sobie, gdy mnie proszą foki Trochę załamany, krąże wokół siebie, (jak!) Ziemia wokół słońca, a ja jestem w potrzebie [Refren: Mr.Pusz] Proszę pokaż, że mnie kochasz a nie tanie bajki Proszę pokaż, że mnie kochasz a nie dalej walczysz Nasze życie się układa w te jebane układanki [Refren: Szpiegowsky & Mr.Pusz] Moje stany dziś tracą wartość Moje ziomy znów idą w tango A ja siedzę sam z wódki szklanką Chyba tylko ja tracę światło [Hook: Mr.Pusz] A ja nie mogę ci pomóc.... Ja, ja nie mogę ci pomóc... [Zwrotka 6: MQSN] Chciałbym z tobą porozmawiać, ale ciągle kłamiesz Złamałaś już serc chyba więcej niż parę Ja tylko o dobro dla ciebie się starałem Właśnie tego się najbardziej obawiałem [Zwrotka 7: MC.Stus] Popatrz znowu tracę światło, moje życie jest jak sepia Wszystko chyba się powtarza, ja na twą decyzję czekam Popieprzone te zasady, mogłem wszystko zacząć wcześniej W głowie mej są zabobony, nie odpuszczę - będzie lepiej To wyżarło mnie od środka, boję się nadejścia zimy Że znów stracę wiarę w siebie i zgubię te siły [Zwrotka 8: Mr.Pusz] Może kiedyś zawisnę na pętli? Może jeszcze będziemy się cieszyć? Moje stany umysłu przewrotne tak jak ziomek po wódce i joincie Dzisiaj znowu nie śpię, bo nie mogę spać Dzisiaj znowu nie śpię, bo nie czuję nas A ja znowu nie śpię, bo nie czuję nas [Refren: Pares] Przepraszam za te wszystkie rzeczy Których w głowie nie chcę mieć Których wspomnienia są gorsze, niż przeklęta liczba 6 Mam już ciebie dosyć i nie chcę wiedzieć czy ty mnie też Tu bać się może każdy, ale to serio przerosło mnie Przepraszam za te wszystkie rzeczy Których w głowie nie chcę mieć Których wspomnienia są gorsze, niż przeklęta liczba 6... [Zwrotka 7: MC.Stus] Nie jesteśmy kotki tylko koty Złe emocje biorę na potem Nagrywam te rapsy, bo jest popyt Cały tydzień czekam na jej dotyk Flow na podbitach to jedno Mam swoje serce, robię wszystko obojętnie Konam to problem na pewno (na pewno...) [Refren: Runia] Na tych blokach ciągłe dymy, trzeba mieć szczękę z betonu Tu zasiadasz do koryta, nikt nie siada tu do tronu Dookoła szare bloki, radość, zdrada, łzy zawiści Mimo że życie kolorowe, jednak my to daltoniści [Zwrotka 8: MC.Stus] Żyjemy w czasach, kiedy szczyl śpiewa nam o double-capie Sorry ja tego nie łapię, z mordą się na to zgapię [Zwrotka 9: Runia] Biorę skrzypce chociaz czuje już ten Brak kontroli Gram tu pierwsze skrzypce czyli gram tu w głównej roli Coli se poleje trzyźwy, ja nigdy nie hleje Mam ambicje spore nie zatrzymam się niczym polskie koleje Ale teraz na discordzie siedzę razem z kolegami Nawalasz tutaj ósemki ja przebije cię damami Możemy zagrać ze mną w karty ja uśmiechnięty jak joker Nie mów że jestem uslessem chociaż życie to jest poker [Zwrotka 10: MQSN] Nie czekamy do wakacji, bawimy się świetnie Na e-lekcji włączam mikro i robię benger Zobacz jak se lecę tutaj na tych bitach Dopiero jak zrobię hit, to się nim zaczyna Zabawa się zaczyna, to jest nasza najlepsza chwila Puszczaj tą nutę na głośnikach, niech tam będzie nasza drużyna [Zwrotka 11: Mr.Pusz] Rozprawiam się ze szmatami, ale kurwa C'est La Vie Ale co ci mam powiedzieć, jak każdy chce tego Wyjebane mam na ciebie i na twoje ego Dobra może pierdolę głupoty, ale kurwa Znowu się naćpałem, znowu nie zobaczę jutra Czy to zwykła rapgra, czy to się już działo kurwa Jestem już wkurwiony, może nie zobaczę jutra? Może jestem pojebanym dzieckiem z zasadami? Gdzie depresja, gdzie to wszystko, gdzie ten pojebany stan? Może to jest rapgra, może tak się działo kurwa Może dlatego już wyszedłem, może nie zobaczę jutra W mojej głowie będzie lepiej - powtarza mi anioł Bardzo chcę mu wierzyć, ale kurwa czemu nie Ale kurwa czemu tak, co za pojebany stan W mojej głowie ciągłe wizje, ale co powiedzieć mam? [Refren : Smolski] ? ???
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- MQSN
- AntiConformist
- Mc Stus
- Smolski
- Pares
- Runia
- O.G PAWAN
- OLZN
- Ściański
- Gutek
- Mr.Pusz
- Szpiegowsky