Utca Himnusz

Lyrics
Verse 1: Elment a híre, hogy bízok a Realbe Az utcán a srácok felemeltek egy szintre Dübörög a basszus, ordít a himnusz Nagy vagyok, mint odaát a Bentley-vel a Rytmus Rapelnek a gyerekek a tükör előtt engem 20 év alatt úgy érzem, hogy értük sokat tettem Nekem is lett verdám, olyan ami megteszi Egyszerű gyereknek hintó egy Suzuki A verdába pumpálom széjjel a hangszórót A deszkások, bringásokkal nyomják a szólót Az internet csávóknak nem megy a street fight A pitbullommal leveszem a lábáról a szép lányt A fülesekbe a Miszter, a tuningban Miszter Nekem nem kell a fars , megvan a harmadik X-em Imádom a hölgyeket, jön a RESPECT felém Csak a rapem figyeld, az biztos az enyém Refrén 2x: Kutyáknak, tuningnak, deszkának, bringának, csillogó verdáknak Kosárnak, utcának, tereknek, telepnek, kertesbe pittbullnak Fel a kezeket...hey a legnagyobb himnusznak! Verse 2: A lámpáknál illegál, durrognak a verdák A desztóknak is nehéz feldolgozni ezt a látványt Az R1 meg indul a Hayabusha utána Én gurulok, csak nyugodtan a kocsimat meg pásztázza Minden szép lány meg könyvet fog írni Hogy a hátsó ülésemen, hogy kezdett sírni Csak zorallba pörgök, a rap zene az életünk Most mit csinálsz ha úgy alakul, tutira el szédülünk Breakeségg a pálya, Old Schoolos a Miszter A parkolóban RTM-es matricával driftel Teljen meg az utca, menjen be az agyba Hogy mindegy hogy a labdát rúgja vagy dobja Tűzben edződtem, így élem a napjaim Én rapelek, mert meghalnak nélkülem a fanjaim Ez egy élet érzés amit ad a blokkom Mikor kiráz a hideg meg a falakat le bontom Refrén 2x: Kutyáknak, tuningnak, deszkának, bringának, csillogó verdáknak Kosárnak, utcának, tereknek, telepnek, kertesbe pittbullnak Fel a kezeket...hey a legnagyobb himnusznak! Verse 3: A stylo az hardcore az életérzés örök Mert ha ezt nézzük konkrétan soha fel nem növök Az utca az tudja, hogy a zenémmel lövök Meg a brigád is éles, feleslegesek a körök Az életem ihlette az összes sorom Az utca gyerekekkel összefonódik a sorsom A rapem a boltom, megérem a pénzem Most az anyóson a csajt, vagy a felniket nézzem? Rossz fiúnak születtünk, úgy is élünk Büszkék vagyunk arra, hogy híres lett a vérünk Megszólal a dalom egy trabant-ból Üvölt az RTM az S osztályból Mindenki velünk ez az utca fless Itt mindenki dzsukel nem szögletes Az nem kérdés, hogy mit tűztem ki célnak A betonnak a szagától alszol el ha tré vagy! Refrén 2X: Kutyáknak, tuningnak, deszkának, bringának, csillogó verdáknak Kosárnak, utcának, tereknek, telepnek, kertesbe pittbullnak Fel a kezeket...hey a legnagyobb himnusznak!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Mr. Busta