Hennessy

Mr. Busta & Fura Csé & Awful & Essemm & Funktasztikus & AK26 & MaxBeard - Rap, Magyarul
Hennessy
11.9K Plays
Duration: 6:40
Lyrics
["Hennessy" ft. Funktasztikus, Essemm, Fura Csé, AK26, Awful & MaxBeard dalszöveg] [Refrén] Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti [1. verze: Mr. Busta & Funtasztikus] Mikor elindultam nem volt semmi bajotok Mikor megmartatok elindult a szarotok Azzal nem számoltatok, hogy veszett vagyok, mint egy véreb Megyek és kelek én fel hogyha kell, a 'retetete' nem maradhat el Azt mondom én, leszek én mindig én vagyok egy, tudod a rapfenomén Telibe verem a verebeket hogyha látom, hogy közel a cél Mindig kevesebb a vér, mint a tré ez a tény Mert a kibaszott sok sztoridat elfújta a szél Egy kamikaze támad és meghal Mert ezt így kell, ezt így kell Soha ne baszakodj olyan alakokkal, akik megcsinálnak ésszel, legalább kétszer Soha ne csináljál hülyeséget értem Mert én értem, ez a végem És ha megmondtam már legalább vagy tízszer Hát beléd fogom verni, és azt érzem Nincsen Lowrider -em, sem londínerem pláne palotám Tonhalkonzerv és kenyér a gyertyafényes vacsorám Fent a mennyországot tatarozzák Átlátszódnak a paravánok a sarlatánok a megyéket körbekalapozzák Tudom hogy régóta keserű hab a tortán Összetartanak az anakondák Aki nem nyal nektek az ellenetek Ezek a kultúrát erre alapozták Ez méltatlan Az újjáélesztés után is vért adtam Szeretlek iciripiciri fanyarország Tíz konda hazug disznó vagy a kirakatban a fényben fürdik Hár'napi moslékot alanyi jogon ad, a trágyadombot a méreg fűti Ha az eredetit akarod nézz rám, '92 az évszám De nem attól vagyok vagyok nagy, ülök a sarokban Gyújtom a rakétát Tükröt tartok a társadalomnak Egyedül töröm a meredek egyenes utat A vállamon viszem a zászlórudat A kezemben fogok egy szekercét Kívánok nektek sok szerencsét Amiért beteg az egész földkerekség Funktasztikus az első számú közellenség [Refrén] Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti [2. verze: Essemm & Fura Csé] Az aki ma szeret az holnap majd utál Aki mögötted áll az egyszer majd dumál Hidd el én tudom és csak is ezért közlöm És nekem sincsen úgyhogy ne kérjetek kölcsön Mondd mire vagy irigy hogy itt vagyok vagy, hogy lent voltam?! Mer' a mindkettő én voltam, csak én már az elején szóltam ,hogy Okosan lövöldözzetek, mert jön majd egyszer egy dilo és tudod hogy ez nekem így jó Amíg számít valamit a nívó Na lássuk mennyi már az irigy ember, aki nem lát Mutatom a fakkot a zsebünkben 10 millió szempár Mire vagy irigy testvérem mondjad aztán majd adok de A Rappen kívül nincsen semmim ha tudni akarod! Tudod, a kritikádra magasról szarok Az, ha bajod van velem még mindig a te bajod Hidegen hagy, mit csinálok ne fogadkozz már Ha lenne saját életed, úgy azzal foglalkoznál Mindenki megnyugodhat, én mindig itt leszek Egy takarító vagyok, takarodj, mert rendet teszek Gyere, kezdem a te területed, nyugodtan állj át Különben felmosom veled a pályát Amit fel tudok ajánlani, egy tockos Ha mégegyszer nyílvánosan velem foglalatoskodsz Jobb lesz, hogy ha most megmosakodsz, mer' a szád mocskos Fontosabb dolgom is van nálatok, úgyhogy most kocc [Refrén] Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti [3. verze: Hiro, Giajjenno & Awful] Ebből elég leszívhat az összes hater Csinálom a dolgom, úton vagyok egész éjjel Amikor oltasz, magadat átvered éppen Pedig a telódon a háttered a képem Annyira rosszul esik, hogy le vagyok törve Azt hiszem, az életemet te teszed tönkre Annyira rosszul esik, így meggyötörve Rajtad nevetve lehullok a földre Én nem fogom feladni, pedig annyira próbáltok bemarni Amit tudtam, az órátok nem annyi, itt az idő a pénzemet megadni Ahh, Homok a trónon, megint Jango itt az AK -ból Széthúz a tábor, mondtam, hogy nem eszek veletek én egy tálból Ameddig szotyiztál a téren kint a BMX -en Addig, az utcákon a nevem egyre fejjebb vittem Mit tudtok rólam, tudom, hogy minden sarkon figyeltek De, kilesztek, mikor rájöttök, tehetséget nem vehettek Gyere, töltök neked is egy pohárral utáló Mi brutálból megyünk a klubokban, mint a bulibáró Én a bulibáró Én addig tettem érte Amennyit tapostam, régen azt mondom megérte Ezért most hátra dőlök, kezemben egy Cohiba Az életünk egy film, Isten hozott a moziba Csak addig nem zavar a siker, amíg a tiéd Te egy pislákoló villanykörte vagy, aki kiég Van, aki kilép, meg van, akit kibasznak Az én testvéreim megmaradtak igaznak Neked csitt, de ne hidd, hogy te vagy az igazi Gangster Shit, nem érsz többet, mint egy konténer sitt Pitt, Hit, It Ez a sok kamu beat Csak mert egy kis csontot hazavitt Megy a koksz a Jepp -ben És te leszel FitMan Zoral vagy Győzi, mint a filmben HitMan Csak kár, hogy az egészről fingod nincsen Hogy ez is betehessen és lecsüccsenj a beat -en [Refrén] Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti Te tudod nekem a szivar a Hennessy Sok az irigy, aki a hibákat bennem keresi De nem ti vagytok én és nem én vagyok ti Aki oltogatni akar, a fakkom beveheti
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Mr. Busta
- Funktasztikus
- Essemm
- Fura Csé
- Giajjenno
- Hiro (HUN)
- MaxBeard