Rapszakma, Pt. 3

Album cover art for "Rapszakma, Pt. 3" by Mr. Busta

Mr. Busta - Rap, Magyarul

Rapszakma, Pt. 3

0 Plays

Duration: 4:17

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Mert véleményem van te buzi VVéleményem van, véleményem volt és lesz Az egyetlen eredeti, az igazi Yo... 201 2. Ez fáj nektek mi? Figye'j má'! És gondolkozzatok már el azon Hogy hova lett az országban az igazi rapmuzsika az országban Szopjátok le a VV.Bécit, a Children of Distance-t Mi van veletek gecik az igazi rap az tőlem jön Real trill music haver És azon gondolkozzatok még el hogy nektek van bajotok velem nem nekem veletek! 1.verze: Hantateri pipa, Körtisz is pipa Neked meg te kapafogú Lupó killa Az összes lila majom bekaphatja A faszom, aki Anyukámat gyalázta Lehet az brotha, ug masiniszta De elmondom, a titkot mer senkinek nem tiszta Mi van a Killákkal, mi lenne bazzmeg Hogy a Tirpa lemez kajakra bukó projekt Vissza az ug-ba, legyen egy-két Dürer A rap-holokausztba én lettem a führer Kérdezd meg a Siskát, mit mondtam neki? Kérdezd meg az Ecküt, hogy mit mondott a Zsolti? Kérdezd a Saiidot, mér nem vette fel? Hogyha utcagyerek vagy, akkor meg mé nem kaptok el? Hallod Máté, te meg dobd ki azt a Wolfit Mert sikeres, de miatta köcsög az a Massif Refrén: Mikor belépek, hajolj meg! Nézd végig, ahogy az országot baszom meg! Nem kellenek itt trükkök, se média Mert az összes Pit Bull a Miszteréket hallgatja 2.verze: Lopott alapok, elhalászott ötletek A Miszter volt az első, aki videót is pörgetett Ne legyé nagyra a szétbaszott megyéddel Mé zavar az téged, hogy egy strici vagyok? Nem értem Burkolt fikák, dobáljátok szanaszét De még az idegtől egyik sem okádott epét Itt az ebéd, DC-be, vasalt haj Büszkék lehettek a kibaszott fesztivállal Nem férek bele, mert trágár a vaker A fellépő pénzem nekem nem holnap, ma kell Behánytatott megint a hiphopnak a krémje Még hogy benneteket nem játszanak a tv-be Öngyilkos jelöltek hátam mögött osztanak Mert a Real Tril Music lett a kegyetlen társulat Vélemény van, lesz is, volt is Engem, ha kifogtok, az lesz a Gold Fish Refrén Mikor belépek, hajolj meg! Nézd végig, ahogy az országot baszom meg! Nem kellenek itt trükkök, se média Mert az összes Pit Bull a Miszteréket hallgatja 3.verze: A szívemben a Barbár, a Mamával az élen Kérdezd meg a Deegot, hogy milyen az én vérem? Kérdezd meg a Steve-et, hogy mit vaker a Busta? Mert az irigy kutyáktól hemzseg a szakma Feltörekvő gangsták szájból szájba adják A Misztert másolják, duplawé a rajság A faszom teszem be, mindent lemásoltok Lemásolnátok, de fejetekre kopp Ruhát gyártok, gyártsatok ti is! Pisztollyal a klipetek kibaszott cikis Maradj életbe szerencsétlen flótás A Misztertől érkezik a halálos oltás Vedd elő a pipát, azt szívjad, hogy ha hiszel A békében bazzmeg, táncba nem viszel A spártai zombi a szátokba vizel Ha mikrofont fogsz, magadat ne bízd el! Refrén Mikor belépek, hajolj meg! Nézd végig, ahogy az országot baszom meg! Nem kellenek itt trükkök, se média Mert az összes Pit Bull a Miszteréket hallgatja

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Credits Not Found