Kamu Barátok

Album cover art for "Kamu Barátok" by Mr. Busta & Gabo (HUN) & DAM

Mr. Busta & Gabo (HUN) & DAM - Rap, Magyarul

Kamu Barátok

0 Plays

View Album

Lyrics

Language:

Refrén - Gabó: Bármit is tettünk, nem változhat már Az igazság mindig fáj, elárultál Te hazugságokból élsz, az alázattól félsz A barátságot hagyjuk, mindegy merre mész... Verze 1 - Mr. Busta Az én fajtám az a családjában bízik Pedig azt nem te választod, én ízig-vérig kibaszott túlélő vagyok Mindig cserben hagytak a kamu barátok A milliárdos azért, mert törtettem előre Megöleltem volna, de idegen volt tőle A másik az rosszban, bajban is látott Én is láttam őt és mégis elásott! Egy harakány gyerek megindult felfele Zavaró lettem meg az ország rappere Hoztam a kapcsolatokat az embernek, mirе kapcsoltam, már szépen átvertek Mеgvolt rajtam a saját kis hasznod Milliókat intéztem, most is van arcod A hátam mögött beszélni rólam Egy áruló lettél, én igaz maradtam! Az élet zajlik, mintha nem lettünk volna barátok soha Te meg egy rabszolga lettél Pedig nem rajtam múlott Mr.Busta mindig igazat mondott! Refrén - Gabó: Bármit is tettünk, nem változhat már Az igazság mindig fáj, elárultál Te hazugságokból élsz, az alázattól félsz A barátságot hagyjuk, mindegy merre mész... Verze 2 - Mr.Busta A barátság komolyabb, akár a szerelem Amiket átéltem, soha nem feledem! Nem csodálkozok, ha lefigyeltetnek, már nem csodálkozom, ha elvitetnek De nem használok közhelyes szavakat Mindenkit tisztelek, hogyha elfogadtak Úgy, ahogy vagyok, feltétel nélkül Ehhez a dologhoz bármi eltörpül És hiszem hogy vannak még tökös gyerekek Alázattal állnak az emberhez Régen még úgy volt hogy egy-az-egyben Mindig ezt láttam, ahogy felnőttem Tanultam belőle, úgy állok oda, hogy tudom, hogy a másiknak kicsi lesz a torta Pedig én bazdmeg a szelettel is beértem Ami járt nekem, még azt se kértem Azt' hagytam az Istennek, majd azt ő rendezi Aki úgy vesz el, tőle is elveszi Kamu barátság - A magyarok istenére esküszöm, hogy nem kell belőle! Refrén - Gabó: Bármit is tettünk, nem változhat már Az igazság mindig fáj, elárultál Te hazugságokból élsz, az alázattól félsz A barátságot hagyjuk, mindegy merre mész... Epilógus - Mr.Busta Mit akartok még lehúzni rólam? Én barátságot adtam, vissza semmit nem kaptam Az őszinteség fáj, tudom Az irigység meg elvakít Az élet engem igazol Téged mindenki eltaszít Akik semmibe vesznek és átkokat szórnak rám Mindenki azt kapja vissza, amit nekem adtak

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Mr. Busta