A Rapszakma

Album cover art for "A Rapszakma" by Mr. Busta

Mr. Busta - Rap, Magyarul

A Rapszakma

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

(1. verze) Évek óta azzal a tudattal fekszek Hogy savat okádok majd, ha nem eszek kekszet Lehet Győri édes, vagy savanyú pesti Az esztergomi csapat a torkodat elmetszi Hogy ha nem úgy beszélsz rapper, ahogy azt kéne A seggedre megyek rá és nem költök krémre Köpök oda egy turhát, azt addig rappelek Míg azt nem mondod nekem: őszintén tisztellek Az én nevem eredeti, old school gangsta: Busta Ez a luk lesz a Compton, nem a 13 kutya Lehettek százan, vagy ezren nem érdekel Az Orsósékra, meg a Fekete Rolandra készüljél fel Én a rappet erőltettem, nem pedig a harcot De milyen rapper vagy baszd meg, ha nincsen hozzá arcod? A pophoz meg nem értek, így hát adok nektek rappet Mindig szar, amit csinálok, aztán hányszor megetted És félrebeszéltek, hát nem látod, ember? Már eltűnték rég a Ganxsta, meg a Sub Bass Monster Ez 2008, köcsög, a patkánynak az éve Trevis beat-ekre ordítok az égbe (2. verze) Megfejtettem a rappet, kb. százezerszer Mikor elkezdtem, már tudtam, nem stimmel a rendszer 92-ben még nem volt ennyi faszfej Mert először rapkazettát akkor rögzítettem Az első kamu Fila Rap hozta a sok farsot Sokan felszopták az Animál Kannibálszot Aztán mit ért el az sok idétlen? Hitegetni baszd meg a szűzkurváknak kell Rappeltem sokat, sokszor, sok évig Az a legjobb érzés, mikor a produkció beérik Azt úton, útfélen veregetik a vállam Széthúzzák a segget, én meg visszarakom az állat Na ez a West Coast rap, nem az UG bugu-bukru Ordítom: ribanc, te meg suttogd, hogy: szúrunk És hagyjuk a mainstream-et, a Majkát, meg a Tyson-t A V.S.O.P viccet, meg a kamu aranyláncot Eljárom a táncot egy All Starz csapban Ha megmartatok engem, csak akkor háborogtam És akármi a neved, figyelj oda, rapper A csibész az csibész, a gengszter az gengszter (3. verze) Mit ér a vakerod, hogy ha nincs mögötte semmi? Ez olyan, mint a Fresh lányokat majdnem megbaszni Ez nem a Jehova terem, ahol a faszt verem Nem azért rappelek, hogy neked ebből pénz legyen Imádom a rappet, főleg a jó fajtát Ha mindenki utálna, nem hallaná Bustá-t Baszok rá, hányan geciztek, vagy szeretnek Egy kicsit korábban úgy hivatak engem: eretnek Szép kis hazánkban hamar el is temettek Ezért mondom az igazat, minden utcagyereknek Nekem etalon a 40 meg a Spice One Beb C és Pub C, ők tudják, mi a fasz van A szakmának üzenem, hogy nőjetek már fel Próbálkozzál nőknél, a szövegeidet meg ásd el És ne engem oktassál 17 év után Mert megbaszlak rímmel és azt te meg nézed bután

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Mr. Busta