A Pitbullom Meg A F*****

Album cover art for "A Pitbullom Meg A F*****" by Mr. Busta

Mr. Busta - Rap, Magyarul

A Pitbullom Meg A F*****

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

Verze 1: Ti a fényt hoztátok el én meg a sötétséget A kamu kutya imaegetek itt ér most véget Mer nekem mindegy hogy száraz vagy nedves a te segged Ha kérted ha nem kérted úgy is alattam végzed Busta Zsolti Esztergomból kemény pitbull pöccsel Nekem a Crunk a mindenem a csivavádat húzd fel Hazudozik az elit kajak ugyan az a rendszer Megint elmondtam az igazat rögtön köz ellenség lettem Az érték rendem frankó semmit nеm változott Első anyu apu öcskös meg a szerelmеmmel halok Tudom te is utálsz köcsög mer a te csajod is lőttem Te meg azér utálsz rendőr mer hiteles a rappem Kisebb az én autóm a márkája nem Bentley Itt nem azt mondjuk meleg vagy hanem azt mondjuk hogy buzi Vagy ahogy a manapság a trendi metrosex ennyi Ha lehúztad a muterodat a faterodat is szopd ki Ti földhöz ragadt magyarok a valóságban élünk Mint a legkomolyabb pitbullok a harapáshoz értünk Ha vagdalkozni kezdek biztos veled kezdem Mr Busta vissza jött itt a köcsög rapper Refrén: Van nekem egy pitbullom, van egy faszom A kutyát én nem adom, a faszom oda rakom A faszom oda rakom, a kutyát én nem adom Van nekem egy pitbullom, van egy faszom Van nekem egy pitbullom, van egy faszom A kutyát én nem adom, a faszom oda rakom A faszom oda rakom, a kutyát én nem adom Van nekem egy pitbullom, van egy faszom Verze 2: Ha férfi vagy akkor rendben van a tesztoszteron szinted Ha meg pinád van a fasz helyet azt is végig nézed Ahogy a csajodat tolom aztán könyörög a cuccért F50-el érkeztél oszt úgy is vesztes lettél Én szegény gyerek vagyok mégis engem akar az asszony Nem kell nekem a pénzed én xanaxal jól alszom A pittekre esküszöm nem a kamu kutyákra Ezt is mint sok mindet szétbaszott a média Ha fizetek eleget akkor játsszátok a klipemet Ha meg beütött a nótám akkor nyaljátok a seggemet Én a 300-ban hiszek és bebaszok vagy tízet Az én fajtám az inkább ügyvédeknek fizet A kutyám szemébe látom én az őszintét És szarok rá hogy oda fent nem égszín kék De nem fordul ki pár ezer forintért A TI BARÁTSÁGOTOK EGY FABATKÁT SEM ÉR!!!!!!!! Refrén: Van nekem egy pitbullom, van egy faszom A kutyát én nem adom, a faszom oda rakom A faszom oda rakom, a kutyát én nem adom Van nekem egy pitbullom, van egy faszom

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Mr. Busta