Jestem Graczem

Album cover art for "Jestem Graczem" by Moral (POL) & Fokus

Moral (POL) & Fokus - Rap, Polski Rap

Jestem Graczem

2 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: Gano] Kula się lolek jestem padów profesorem Jak mu wypierdolę to się skończy high scorem Odpala dolę typ ze strzałką nad głową Na GPS'ie mam już lokalizację nową Szkoda czasu czemu maleje stamina Tu strzela do mnie ten co się wcześniej zapominał Gość przegina niezaplanowany postój Nie pomoże los mu i nie doliczy do stu Bo jak lawina spadają superman punche To nie Komancze to cowboye rządzą ranczem Najlepsze klacze i najszybsze ścigacze Na ręce maczet a pierś pełna odznaczeń Ale daj mi pozór zarzuciło tyłem wozu L'amour pour Green zajebisty akcji dozór Tu gaz u wozu nie cisnę nitro choć dane Jak wcisnę zaiste zawistne przegrane [Refren: Fokus] Jestem graczem ale gram w gry raczej ej Jestem graczem ale gram w gry raczej ej [Zwrotka 2: Moral] Pad w dłoń padło hasło padnie Zgon, Gol wpadnie tak leci dzień za dnie Dalej gramy jadę R8 tonę w przesadzie Chwilowo cię pierdolę i gubię na autostradzie Ty baterię włóż strzepnij z niej kurz Bo włączam a on znów porwie kilka dusz Kilka godzin z góry grozi chce schodzić Co go to obchodzi nie wiemy do dziś Dłoń się poci czuć prochów woń W głowie pocisk zginie broń Inaczej skończy jak idioci Ja chcę być number one chcę być tam sam I zapisać stan gry by zyskać podziw bandy 360 obrót wprowadzam to w ruch Nie rozłączni z nią jak eksplozja i podmuch Żaden obrót raczej powrót do eskapady Patrz Moral napierdala sam na dwa pady [Refren: Fokus] Jestem graczem ale gram w gry raczej ej Jestem graczem ale gram w gry raczej ej [Zwrotka 3: Fokus] Zabieram 1K HP na criticalu Dzisiaj na serwerze event a ja liczę na loot Piszę login hasło loguję się w terminalu Cała gildia pierwszy whisper odpowiadam Salut Potiony i scrolle zakupione nie za hajs w realu Płacę goldem zagraj na golden hold and Icarus Jadę mountem na chacie taktyka kto będzie tankiem Rzucamy na siebie buffy pullujemy huntem Wtem aggro moba padło na healera O cholera i co teraz możemy się zbierać Healer jest potrzebny żeby zajmował się tankiem To totalny wipe out w gildii będą sankcje Respawn mała chciała byś mieć moją lancę Restart wbijamy na czacie koleżance Niesmak już nie wbijam na instancję Biorę questa pofarmimy expa i spadam se [Refren: Fokus] Jestem graczem ale gram w gry raczej ej Jestem graczem ale gram w gry raczej ej

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Gano (POL)
  • Moral (POL)
  • Fokus