Żonglerka

Album cover art for "Żonglerka" by Mokebe

Mokebe - Rap, Hip-Hop

Żonglerka

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Jestem z osiedla nie mieszkając w bloku i potwierdzą to moi kumple To z nimi ganiana do późna, do rana grywałem i na wódę później Momenty łatwe i momenty trudne, ale razem zawsze, wiesz Się różnimy czasem, a jak ktoś wybierał inaczej to jebał go pies i Były bumele i bywał tam burdel Ja nie wiem, co pakował w lufkę kolo, o którym myślałem ostatnio, jak pisałem "Siema" - o kurczę Sporo minęło od pada i pleja i nadal nie pytaj mnie "Barca czy Real?" To prosta maniera, nauczył kolega ich, co pewnie dzisiaj czeka na mój legal Będzie dobrze dziеciak Dopóki masz piłę to wystarczy plecak i trochę miejsca Super tak dzisiaj poczuwać, żе żyję - serio Jestem z orlika, ty No i dalej se pykam I spoko usłyszeć, że kolejny pisklak jest teraz pan piłkarz Jestem z orlika Ale skrzydeł nie chcę I spoko usłyszeć, że młodzi już nie tylko w FIFie se robią karierkę [Refren] Wszystko jest nas, wszystko jest pięknie Słońce, chyba grane będzie Wybieraj składy, ja pompuję gałę, bo flakiem to każdy potrafi w żonglerkę Wszystko jest nas, ziomo - gramy dopóki nie zasta nas mrok Ale emocje jak nie pada gol, a na obiad zaraz zejdę Wszystko jest nas, wszystko jest pięknie Słońce, chyba grane będzie Wybieraj składy, ja pompuję gałę, bo flakiem to każdy potrafi w żonglerkę Wszystko jest nas, ziomo - gramy dopóki nie zasta nas mrok Ale emocje jak nie pada gol, a na obiad zaraz zejdę [Zwrotka 2] Ja też mam zioma w Ekstraklasie i trzymam kciuki, wariacie Pamiętam jak Deltę w rozpadzie trzymaliśmy we dwóch, mocne czasy Drzewa - obrońcy, niekoszona trawa i brama z huśtawek Wtedy na ścianie nie Rocky, a Ronnie, Robinho i Ebi Smolarek, e Zawsze mówili mi, że miałem talent - to i ja tak myślałem Nadal to kocham jak walę im siaty, rulety, się łapią za banię Kocham tę jebaną piłkę na amen, ale muzę wybrałem I śmieszne, bo zawsze powiedzą, że albo "ten raper" albo "ten piłkarzyk", oh [Refren] Wszystko jest nas, wszystko jest pięknie Słońce, chyba grane będzie Wybieraj składy, ja pompuję gałę, bo flakiem to każdy potrafi w żonglerkę Wszystko jest nas, ziomo - gramy dopóki nie zasta nas mrok Ale emocje jak nie pada gol, a na obiad zaraz zejdę Wszystko jest nas, wszystko jest pięknie Słońce, chyba grane będzie Wybieraj składy, ja pompuję gałę, bo flakiem to każdy potrafi w żonglerkę Wszystko jest nas, ziomo - gramy dopóki nie zasta nas mrok Ale emocje jak nie pada gol, a na obiad zaraz zejdę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Producers
  • STKX3