NEYMAR

Album cover art for "NEYMAR" by młody dymas & xrzel & młodyzane & Tfujpies & GØTHBØYBABY

młody dymas & xrzel & młodyzane & Tfujpies & GØTHBØYBABY - Rap, Trap

NEYMAR

2 Plays

Duration: 2:03

View Album

Lyrics

Language:

[Intro: młody dymas] Mam luz jak Neymar, kiwam opponentów, potem lecę na aftera, yeah Tańczę brazilianę, póki nie braknie mi chleba Jedenaście ludzi w składzie — jedenaście mam na plecach [Refren: młody dymas] Ze mną całe crew, za mną cała VP banda Grinduję powoli, no bo nie liczę na farta Nikt-nikt nie powiedział, że to będzie łatwa akcja Strzelamy jak Neymar — naszym celem jedna bramka Ze mną całe crew, za mną cała VP banda Grinduję powoli, no bo nie liczę na farta Nikt-nikt nie powiedział, że to będzie łatwa akcja Strzelamy jak Neymar — naszym celem jеdna bramka [Zwrotka 1: młody dymas] Patrzę w górę, na górę, bo ktoś wykopał mi piłkę Na Fawele bym poleciał, alе szybciej chyba zniknę Znowu piątek wieczór jest, no to znamy tą misję Nie no, ja odpadam, więc na pewno dzisiaj już nie piję Robię krok po kroku, a potem zabieram stuff Nie muszę latać po klubach, żeby poznawać ten świat Nie będę się z wami kłócił, ale w studiu łapie vibe Yeah, bitch, on God, mówię to (Prrr), on God [Zwrotka 2: xrzel] Kolejny raz rzucam to jak byki siekierą Dawno nie miałem tak, żebym tu codziennie liczył pesos Stale Ty siad robisz, to jak pierdolony Reksio Cała marakara krzyczy, bo strzeliłem im w okienko [Zwrotka 3: młodyzane] Odpalam Fifę — nie chodzi o Fifę Ziomal jest z Barrio lata z karabinem Wkładam w bletę haze, potem wkładam w Twoją dziwkę Ja nie Neymar, ale Pique, no bo robiłem Shakirę [Zwrotka 4: tfujpies] Tylko win, win, win — żadne L'ki dla squadu Ja nie żaden Lukaku — nie potrzebuję kontaktu Dostaję głowę za głowę za każdy bar for bar Zapierdalam do celu, jestem way too far [Zwrotka 5: GØTHBØYBABY] Czuję się jak Neymar — to nie były narkotyki Modlę się do Boga, żebym polepszał wyniki Tik, tak — to mój czas, właśnie wyszedłem z salonu Nie kradnę Ci swagu, jak go sam wyniosłem z domu Kupiłem designera, żeby tylko coś poczuć Na rachunek gruby stek, a nie żadne, kurwa, tofu Ej, wait, miałem nie mówić nikomu Nienawidzą mnie, bo jestem dla nich zbyt do przodu [Refren: młody dymas] Ze mną całe crew, za mną cała VP banda Grinduję powoli, no bo nie liczę na farta Nikt-nikt nie powiedział, że to będzie łatwa akcja Strzelamy jak Neymar — naszym celem jedna bramka Ze mną całe crew, za mną cała VP banda Grinduję powoli, no bo nie liczę na farta Nikt-nikt nie powiedział, że to będzie łatwa akcja Strzelamy jak Neymar — naszym celem jedna bramka [Outro] Y-YEEGOR made it, check it out

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • młody dymas
  • xrzel
  • młodyzane
  • Tfujpies
  • GØTHBØYBABY