Do Środka

Lyrics
[Refren: Dominika Płonka] Wejdźmy do środka, atmosfera jest słodka Lubię kiedy oglądasz z okna Kiedy Ci się w głowie zapętla moja zwrotka Zostań, albo tylko oglądaj Oglądaj [Zwrotka: Tonie FFB] Może wejdźmy do środka Bo powoli łapię skurcz od puszczania oczka A bardzo bym chciał z Tobą zostać tu W tle poleci UHU My zrobimy "uh uh" Nie będziemy leżeć bez ruchu Mam nadzieję, że nie boisz się duchów Bo uniesienie - nabierze dosłowne znaczenie Będziemy wisieć w powietrzu Jakby miał w łóżku zajęte miejsce Zrobiłem porządek i to specjalnie dla Ciebie Bo nie chciałem żebyś skojarzyła mnie z bеjem [Refren: Dominika Płonka] Wejdźmy do środka, atmosfera jеst słodka Lubię kiedy oglądasz z okna Kiedy Ci się w głowie zapętla moja zwrotka Zostań, albo tylko oglądaj Oglądaj [Zwrotka: JupiJej] Moi ludzie znają mnie na wylot Plus ta gra, co wydała na mnie wyrok Po całej nocy znowu kładę się na wyro Miewam pusto na bani, czasem pomysłów milion Yo, weź mi zaufaj, to realtalk Bo często od Ciebie jednak minę mam inną Pokażę Ci osiedla, pokażę Giżycko Do środka, po szczęście razem pojedziemy windą [Zwrotka: Miły ATZ] Chodź odetniemy się od świata dziś Bo takie dni dają mi siłę żeby nadal iść Potrzebny wysiłek mi a nie jarania kiść Pięciolecie w górę w moment opada jak liść To co nas łączy tu unika erozji Początek to wielkie bum, potem kilka eksplozji Momenty grozy, ale dziś bez animozji Urządzamy sobie życie typu cozy Teraz dbam o sześcian, z niego mam swój baywatch To kwestia podejścia czym emanuję na zewnątrz Nie zbawi jedna noc nas czy któreś z nas ją zarwie Niech Cię zwabi światło o ciepłej barwie [Refren: Dominika Płonka] Wejdźmy do środka, atmosfera jest słodka Lubię kiedy oglądasz z okna Kiedy Ci się w głowie zapętla moja zwrotka Zostań, albo tylko oglądaj Oglądaj [Zwrotka: Marceli Bober] Zapraszam, czuj się jak u siebie Jak mi się spodobasz to powiększymy żeremie Załóż sobie kapcie, pogadamy na pecie Dokończ ze mną zdanie, stwórzmy równowagę w świecie Mam Cię na celowniku, mam Cię na tapecie Mam Cię w notatniku, mam Ciebie na względzie Wejdźmy do środka, zobaczmy co będzie I pokażmy sobie, że byliśmy w błędzie Wszedłem głęboko, bardzo głęboko Jak zadra w dłoń lub światło w oko Twój szczery uśmiech największą moją nagrodą Ciemność w pokoju, kieruje mnie Twoje słowo Jesteś mną, a ja jestem Tobą To dzięki temu, że nie bałaś się wejść Poradzimy sobie, to jest naszą drogą Jak z wyborem co mamy jeść [Refren: Dominika Płonka] Wejdźmy do środka, atmosfera jest słodka Lubię kiedy oglądasz z okna Kiedy Ci się w głowie zapętla moja zwrotka Zostań, albo tylko oglądaj Oglądaj
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...