Karma’s a bitch

Album cover art for "Karma’s a bitch" by Michał Tomasik

Michał Tomasik - Rap, Polska

Karma’s a bitch

2 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

[1. ZWROTKA] Typowy nietypowy nonszalancki amant Któremu w życiu nie przytrafić miał się żaden dramat Miał zapas historii na każdą okazję z rękawa Choć tak naprawdę z palca wyssanych, nie to że nie miał prawa Ludzi nudzi prawda - a nudzić ludzi? Skandal! Tego by sobie nie wybaczył Zwłaszcza, gdy widział grono łani, jak na niego patrzy Każdy konkurent życzy mu upadku, a przynajmniej potknięcia I nie tylko konkurent, lecz i co druga mądrzejsza Żeby któraś z jego historii okazała się półprawdą Żeby ich postacie ożyły i zechciały mu spuścić manto Za oczernianie ich charakterów w oczach tych niewiast Które teraz będą patrzeć, jak miał rację ich kolega Bo półprawdy się sprawdziły, choć bohaterem nie był amant Jak wnioskować można było z jego kwiecistych opowiadań Jak pokonał grupę byków sam w nierównej walce Role się odwróciły, jednak nie dla tego malca [REFREN] Mogę pierdolić ci frazesy, że los uczciwy jest Że każdego dojdzie kara, że ktoś rozlicza Że każde skurwysyństwo zweryfikuje życie - daruj Karma to dziwka, a dziwkom nie ufam wcale [2. ZWROTKA] Typowa nietypowa z tych nadzianych para Ona Wenus, a on wymuskany Apollo z żurnala mody Młodzi w świetnych ciuchach, z domem bez kredytu Z Dodgem na parkingu, z kartą bez limitu i ze spadkiem Ale nie bez wpadki, choć chcieli być idealni, nie wątpię Ale za bardzo obnosili się ze swym majątkiem Fakt, że przedsiębiorczy są; świetnie inwestują, nawet w dzieci Ale jakby chcieli Ci pokazać, że są lepsi Udowodnić ci, że jesteś gorszy, że wszystko spieprzysz Jak oni mogą tak traktować cię!? jakbyś był niedołężny Co najmniej - sami się proszą, sami sprowadzają na siebie kłopoty Życzenie śmierci, albo chociaż jakiejś plagi w ich ogrodzie Żeby im tak akcje spadły i żeby ich nie zdążyli sprzedać Albo jakiś kryzys w związku - sorry, ale nic z tego Niestety, muszę cię zmartwić, oni wcale o tobie nie myślą To tylko ty tracisz czas na nich... bardzo mi przykro [REFREN] [3. ZWROTKA] Typowy nietypowy nienawistny polaczek Fanatyk zawiści - religii przeciętniaków Karma nie działa, bo ktoś jest od ciebie inny Sam, gdybyś miał hajs, to byś to pokazywał wszystkim Gdybyś miał taką bajerę, to też byś z tego korzystał Wtedy ciebie by nienawidzili i chcieli byś zdychał Błogosławiony ten, którego obszczekuje ta grupa Bo to nie do nich będzie należeć jego dusza

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Michał Tomasik