Poszarpane

Lyrics
Nieżywe serce ciągle wybija rytm Nieżywe serce czuje, że ktoś jest w nim Głęboko jest, na zawsze Uśpione zmysły ciągle słyszą ten głos A ślepe oczy widzą zarysy rąk Splecionych już na zawsze To ja! To ja! Jestem i nie ma mnie! To ja! To ja! Kocham i nienawidzę! Rozpadam się i staram poskładać znów Uspokój oddech, uspokój się już Nie ma już nas, nic z tego I zrobię wszystko, żeby wymazać nas I zrobię wszystko, ale nie robię nic By poczuć znów naprawdę To ja! To ja! Jestem i nie ma mnie! To ja! To ja! Kocham i nienawidzę!
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)
Loading comments...
Credits
Credits Not Found