Hillbilly

Lyrics
Hillbilly krev, rvát se jak lev Po nohy v bažině, v hlubokym lese Kde neslyší nikdo můj zoufalej řev Ten zmatenej svět, pod nohama květ Roste tak tiše a živí tu světovou tenzi Ty musíš stát v řadě jak pes Mám hned nabitou shotgun Chci bránit svý loved ones I přede mnou postává v zrcadle ztemnělá postava Do hloubky pomalu padám Kouřová whiskey leží na mym stole V houpacim křesle na dřevěnym mole Se západem slunce se plavíme dolu po řece Dem proběhnout minovym polem Nebe nám hoří tiše nad hlavou Stěny sе boří, hlasitě řvou V bažině po stopách lidí Co nedošli do cíle, zmizeli po cеstě tmou Nebe nám hoří tiše nad hlavou Stěny se boří, hlasitě řvou Bloudíme hlubokym lesem Kdy všechny ty obavy směle tě k tanci zvou.Po ránu mlha se táhne nad řekou A hangover z večera, hlava jak střep Budim se špinavej vod hlíny, vod krve Prsteny na rukou, rozseklej ret Mossberger na stěně, flanel jak Lambridge Panáka k snídani, asi mám hard attack Parkuju Cadillac, sedačky leatherback Pokaždý uprostřed tomb raider quaterback Říkej mi white trash, mám na sobě Danny Mám Black Sabbath triko Redneck jak hovado, uprostřed lesa Ty slyšíš buď cvrkot anebo jen ticho Žiju na samotě, v hlavě sem vodřízlej vod lidí Nedlužim nikomu nic Nechte mě zemřít a pochovat tak jako legendu Ať už mám konečně klid Nebe nám hoří tiše nad hlavou Stěny se boří, hlasitě řvou V bažině po stopách lidí Co nedošli do cíle, zmizeli po cestě tmou Nebe nám hoří tiše nad hlavou Stěny se boří, hlasitě řvou Bloudíme hlubokym lesem Kdy všechny ty obavy směle tě k tanci zvou
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Marpo