Motel 6

Lyrics
[Verse 1] Šedej stín a temná tvář, nad tebou svítí svatozář Černý mraky a temnej háv a havran je poslem špatnejch zpráv Co bylo dřív, nenajdeš dál a ten velkej chtíč radši v sobě spal Tak řekni kdo, kdo by při mně stál, kdo by to chtěl, aby oheň vzplál Při patečním večeru v rozbitým chevy, na Cortez boulevard člověk zas spěchá V motelu s depresí a prázdnou postelí, z toho co bylo a co mě zas čeká Přes všechno špatný mě zas zvedneš na nohy, dodáš mi jistoty, taháš mě z temnoty Přes oheň, potopy, fireworks, rakety, 4. července na mojem pokoji [Chorus] Chcete ze mě víc, chcete ze mě brát, pro dnešek budem žít, je to v každým z nás Hochy se budou dřít, lidi zas budou řvát, já už teď musím jít, je to v každým z nás [Verse 2] A v motelu z papíru whisky a Coronu a na stole popelník prázdnej jak slova A všechno se vrací, ta panika na míru, říkám si proč je to dávno zas znova A fellíme s ďáblem na předním sedadle, směju se životu, nechápu boha A málem jsem přišel i o mámu, 2 roky utekly rychle jak v Africe voda A tvářím se statečně, záchvaty v dodávce, v náručí felláku držíme spolu A na baru v Bradentonu a na dně panáku našel jsem v životě nejlepší školu A mustangů bez střechy problémy do větru, z vrcholu zamířit zku*veně dolu A stojím pak na mole rozhodlej zakončit trápení, 9 let padlo u stolu [Chorus 2x] Chcete ze mě víc, chcete ze mě brát, pro dnešek budem žít, je to v každým z nás Hochy se budou dřít, lidi zas budou řvát, já už teď musím jít, je to v každým z nás Chcete ze mě víc, chcete ze mě brát, pro dnešek budem žít, je to v každým z nás Hochy se budou dřít, lidi zas budou řvát, já už teď musím jít, je to v každým z nás
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Marcus Tran
- Wess Nyle
- Marpo