Chtěli jsme

Lyrics
[Verse 1] Bylo nám sedmnáct, pubertou zřízený Tys byla nevinná a já furt v ulicích Chtěl sem ti všechno dát, to co ti vidím na vočích I když sme častokrát se hádali furt po nocích [Pre-Chorus] Vzpomínám na časy jak nás to spolu bavilo Nebylo nic na světě, co by nás zastavilo Z tvejch šedejch vočí mně na zádech silně mrazilo Dodneška nechápu, proč se to teda zkazilo [Chorus] Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout [Verse 2] A tak mi řekni, kde se stala chyba Že tenhle vztah byl fakt jenom dřina Tvrdíš, že je to všechno jen moje vina A že si holt pak bouchla jako mina A tak mi řekni, co ti teda vadilo Kde se to mezi náma teda zkazilo Že ti to naposled fakt teda stačilo Anebo se ti to vopravdu jenom hodilo [Pre-Chorus] Vzpomínám na časy jak nás to spolu bavilo Nebylo nic na světě, co by nás zastavilo Z tvejch šedejch vočí mně na zádech silně mrazilo Dodneška nechápu, proč se to teda zkazilo [Chorus] Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout Chtěli sme v klidu jen žít bez starostí Mít spolu pět dětí, umět se podepřít Chtěli sme velkej dům na předměstí Protančit celou noc a spolu zestárnout [Outro] Kde se to zkazilo? Kde se to celý zkazilo? Kde se to celý zkazilo? Kde se to celý zkazilo?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...