Intro (LWWL)

Album cover art for "Intro (LWWL)" by Borixon

Borixon - Rap

Intro (LWWL)

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Refren] No i masz dwa plus dwa zera i ósemka No i masz dwa plus dwa zera i ósemka No i masz dwa plus dwa zera i ósemka No i masz dwa plus dwa zera i ósemka No i masz dwa plus dwa zera i ósemka [Zwrotka] Gdzie jest moja BM'ka, orientuj się w lusterkach Moje miasto cały czas siła przebicia Ale brak sił do tego zjebanego życia Podziemie, kiedyś robiłem tu demo Cały czas na scenie, nie znajdziesz tutaj głupiego Nie chcę mi się wiedzieć co o tym wszystkim myślisz Mam ochotę nawijać, nie chodzi w tym momencie o korzyści Wyścig trwa, odpalam zwrotki Dobrze, że nie odpalam wrotek jak niektóre ziomki Widzisz mniе, nie odpalę ci hajsu Ciężkie życie, zakończyły się czasy baunsu W tym roku planuję zarobić wiеlką kasę Ale wiem, że nie zarobię jej na tym jebanym rapie Nawet jakbym wjebał w promocję dużą bańkę Ściągniesz to leszczu i zakupisz tylko trawkę Mam zajawkę, mam ją i ona kipi gęsto Jakoś tak jest ze mną, mówią o mnie, wiem to Mój styl jest prosty, nie jestem nowicjuszem Nie nawijam, bo muszę, robię rap co ma duszę Nie ma litości dla fałszywych, nie ma pensji Wyjeżdżają z liściem od jego szarej eminencji To jest rap, nie dam go trzynastolatkom Chyba, że przyjdą z matką, to jest hardcore Nie interesuje mnie krytyka i złe słowa Spływa to po mnie jak chujowe dissy Żuroma Chcesz się dobić do mojego zamku, giniesz w fosie No to kurwa zaczynamy, 2008 Nie odbieram telefonu z zastrzeżonych numerów Nie mam czasów, mam w chuj problemów Modlę się do Boga, choć rzadko chodzę na sumę Nie przeciągam struny, ciągniesz moje volume No i masz dwa plus dwa zera i ósemka Z moim Juice Juicem nowe elo ciuchy siekam [Refren] No i masz dwa plus dwa zera i ósemka No i masz dwa plus dwa zera i ósemka

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Borixon