NIE PATRZ MI W OCZY

Album cover art for "NIE PATRZ MI W OCZY" by Kubi Producent & ReTo & KęKę

Kubi Producent & ReTo & KęKę - Rap, Trap

NIE PATRZ MI W OCZY

6K Plays

Duration: 3:10

View Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: ReTo] Z papierosa dym zatańczył przy oknie Powiedziała mi, że już czas, by zmądrzeć Po co ten pośpiech nam? Nie ma jutra, jeśli dziś Zatrzyma nas, nie co jest, a co może być Podarte kartki podnoszę z podłogi Na nich spisałem to, co boli mnie Na twarzy uśmiech mam, kiedy mi grozisz Nie masz pojęcia, co musiałem przejść Tak bardzo chcę mieć wszystko, bo nie miałem nic Czekam, aż goście wyjdą i zapukasz do drzwi Czasami chciałbym zasnąć, ale ostatni raz Lecz do zrobienia mam coś, by móc spokojnie spać [Przejście: ReTo] Byłem w miejscach, w których byś bał się być, zostać w nich sam Gadam z ludźmi, których omijasz, by nie dostać w twarz To przez to zerkam nie tam, gdzie ty Nie patrzę, by nie bać się żyć jak większość z was [Refren: ReTo] Nie patrz mi w oczy, bo to brama jest do piekła Ludzi mam dosyć, nie od wczoraj, a od dziecka Wybrałem drogę i ta droga jest przeklęta Lecz nie żałuję, poszedłbym nią drugi raz Ona patrzy w moje oczy, a ja patrzę w dal Lubię zerkać na jej włosy, gdy w nie wieje wiatr Lubię, gdy milczymy i nie oczekujemy nic Ona patrzy w moje oczy, żeby odbić blask [Zwrotka 2: KęKę] Chwiejnym krokiem jakoś w dwa piętnaście, na złotówę idę na Grzecznarowskiego W marcu strzeli mi dekada właśnie Suchą stopą wjadę czarną Panamerą "Nigdy ponad stan" dalej ważne, żadna fura nie ma nic do tego Mordo, byłoby poniżej stanu, nawet jakbym wleciał w pięć helikopterów Liczby mówią: KęKi to goacik lub przynajmniej top pięć dekady Zrobiliśmy na tym w chuj forsy, tylko rzadko o tym gadamy Łycha bierze to po pół porcji, sypki sukces nigdy nie mamił Тише едешь, дальше будешь, ciągle swoje zasady Groził mi głód, teraz grozi tylko gold digging Ze mną Bóg, no i chuj z nimi Trochę w tym jak Hiob, taki chłop z Biblii (Ooh) W każdej chacie czeka puste łóżko Jak chcę spojrzeć w oczy, muszę patrzeć w lustro Biorę to na klatę, bo się mówi "trudno" — KęKę [Refren: ReTo] Nie patrz mi w oczy, bo to brama jest do piekła Ludzi mam dosyć, nie od wczoraj, a od dziecka Wybrałem drogę i ta droga jest przeklęta Lecz nie żałuję, poszedłbym nią drugi raz Ona patrzy w moje oczy, a ja patrzę w dal Lubię zerkać na jej włosy, gdy w nie wieje wiatr Lubię, gdy milczymy i nie oczekujemy nic Ona patrzy w moje oczy, żeby odbić blask

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • ReTo
  • KęKę