The Doors ir vaļā

Lyrics
Es pakritu un traktors brauca pāri Uz krūtīm gūlās ielas trotuāri Ap kaklu apvija man spitālīgā banti Ka gribējās mukt debesīs pa vanti Pie zvaigznes gribējās vai spuldzītes tur augstu Kur vējš ir čoms ar Gulivera plaukstu Ka tikai prom no taisnajiem un staltiem No zelta dzīvajiem pie izmirušiem baltiem The Doors ar virsaiti pie manis atbrauc vannā Dod zilus pīrāgus un haki krāsas mannā Dzied tā kā priecīgi un tomēr tā kā skumji Bet dziesmas jēga "gudram būt ir dumji" Tad it kā Morisons vai it kā Džimi Hendriks Man saka: sirms, bet tomēr tu vēl šmendriks Šai pasaulē – vai labāk – trako namā Ir draugi tie kas mūs visvairāk lamā Kas paslavē vai laurus savij kroņos Vai pārvēršas mums goda pavadoņos Tie nebūs tie kas palīdzēs lai dzīstam Lai saprotam kas esam mēs pa īstam No vannas izkāpj virsaitis ar pīpi Un noguļas uz viena sāna slīpi Tam smaids pa visu tetovēto feisu Brauc Morisons ar vecu Ērenpreisu Un atkal dzied – tik šoreiz arī smejas Man vieglāk kļūst no viņsaulīgās dzejas "pēc grēcīgi un patmīlīgi justā Ir normāli ja tevi piesit krustā" The Doors ar virsaiti piе manis atbrauc vannā Dod zilus pīrāgus un haki krāsas mannā Dzied tā kā priecīgi un tomēr tā kā skumji Bet dziеsmas jēga "gudram būt ir dumji" Vairs negribas man vanšu tilta stabā Jo manī nav tā cēlā, skaistā, labā Ne virsaitī, ne Morisona rēgā Lai cik šie abi gudri man te sprēgā Tad virsaitis liek vannā savā mani Un vizina līdz vietai kur skan zvani Kur ganiņš stāv ar jēriņu uz rokām Un klusi dzied par Pestītāja mokām The Doors ir vaļā ejam visi iekšā Ne akmeņus ne kājas kāds met priekšā Un nejūtos kā liekais es starp liekiem Jo dieva nams šis pilns ar grēciniekiem
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...