Ulice Bijelog

Lyrics
[Interludij] "Halo?" - "E buraz, kaj ima jebote, di si?" - "Ma evo me, spaval sam, reci." - "A zovem te u vezi onoga kaj smo pričali." - "Joj daj nemoj jebat'..." - "Ma da, ono tre'am pol kvrge, imaš tol'ko?" - "Isss... ne mogu vjerovat frajeru, e." [Vers 1: Jantar & Scriptor] Otvaram oči, budi me mobitel, pos'o zove Prilika za bomba pinku, ali nemam tol'ko robe Trebam tol'ko love stari ili sam u govnu opet "Buraz štanga, al' obećajem imat' ću sve do podne." Stavim đoze i sada mi je samo cesta pravac Ne znam da l' sam kompententan da odradim sve to danas Svijetlo dana piše dobar ishod il' sve do vraga Moram ćopit' robu, prije riješit nekoliko grama Ispred zgrade vidim svijetlo plavca, ubrzam tempo Srećom meta nisam ja, nego neki glupi dečko Vadim mobitel, otvorim imenik i znoj odjednom Oblije me cijelog, čim pronađem broj od Bijelog Solo sebi kažem "Sretno!", "U ime Oca i Sina" Najopasniji u igri, za Bijelog sam samo klinac "Halo, Bijeli?" - "Molim?" - "Bok, kak' si, kaj novog ima Fakat imam dosta veša, trebam pol kile Persila." "Vel'ka sila?" - "Sorry ono, ali stvarno mi je hitno." "Ak' je tol'ko bitno, dođi i nacrtaj se sa kintom." "Jedan bed, trebam na ler." "Hmmm, jebena pičko, znaš ak' sjebeš igrat ću se gumi-gumi s tvojom kičmom." "Nema beda stari, evo ja krećem na istok." "Proceduru znaš, 13 sati, ostalo sve isto." Sad ja trebam sveto pismo Da odigram ovo ili znam da ode nekom život Lupim jedno pivo, tol'ko da omekšam sranje Teško dalje ali moram, selpo nije vječno šaren "Zadnji put da radim ovo", molim se da nije zajeb Jedan sat je i evo mene kod crvene kante Uzmem robu i lagano dajem petama vjetra Zovem broj od fakin' jutra i kažem: "Čekam te spreman" Ispred pošte vidim Seat, kad stignem upali svijetla "Di si, buraz?", ne mogu opisat koliko sam sretan "Evo, provjeri robu", uzme to, ja samo gledam Nožem pikne zatim stavi pod nos, "Klasa jedan" Čekam keš, al' umjesto njega, nož u rebra Očekivao sam jednom i to, al' ne od frenda Laki mi otvori vrata, zatim me gurne na pločnik Zovem hitnu, "U pomoć!", i počinjem zaklapat' oči Možda ostanem živ, a 'ko zna koliko noći Jer nemam prašak, nemam lovu "U kurac!", Bože pomozi Mogao sam biti gospodin, al' sad sam papak sa nadom Možda papak samo, jer postaje mi dosta hladno "Kako je došlo do toga?", taj šapat ponavljam stalno Muči me i zašto Laki znaš onu "Milo za drago" Zvoni mobitel, "Halo?" - "Di je lova? Odmah zini!" "Zajeb stari. - "K'o i prošli puta, pitaš se zbog koga živiš Dosta milosti!", gubim svijest, mislim 'ko ga Å¡ljivi Ali kad zažmirim skužim Lakija u pozadini [Interludij] "Evo gazda, rešili smo i to." - "Majku vam jebem!" [Vers 2: Jantar & Scriptor] Radim u muriji 20 godina, bavim se onima Koji na drogi rade, zarade da boli glava U novinama potraži moje ime: Bjelinski Instinktivni solo igrač, ne radim timski Znam kako se pos'o radi, u zemlji deset posto Gladnih, pedeset posto jadnih, 'ko je ost'o zadnji? Ja, jer sam samo zamaskiran drot Preko dana sam filantrop, navečer dilam dop Vodim dva života, svoje laži motam u Policijski kolaž i rokam, ako sumnjaš nađi dokaz Vozim se kvartovima, meta mi je pantomima Rad ruke koji otkriva scenu narko dila "Halo?" zovu me svakakvi, uplakani i bahati Traže prah, a dimom nastavljaju mahati Na mojem teritoriju, ne volim ljude na svojem Pa uvijek kad se usude budem ludo nastrojen Kao neki dan, neki mali Laki s tetovažom Plavih baklji me pronaš'o dok je hasl'o neko brašno Reko': "Zašto si na mojem teritoriju? Dobri duh MUP-a ti upravo nudi doživotnu robiju Ili praksu u mojem lobiju", odluka je jasna I sada radi za mene, to mu je manja kazna Sredit će mi nekoliko uhićenja, nakon toga Metak posred čela, Laki doviđenja Razglasio je među svojom balavurdijom da Cestom vlada ludi boss Bijeli i da nudi pos'o, velik I unosan, mudro sam slag'o figure I priček'o pozive da vidim kaj jazavci nude "Halo!" - "Zovem u vezi praška za pecivo." "Kol'ko trebaš?" - "Za početak sedam paketića, recimo Reci svoju cijenu." - "Tvoju cijelu zaradu u kešu Želim vidjeti na svojem računu u Bangladešu." Lik me zvao nakon toga nekoliko puta Počeli smo vrtit' zaradu od svekolikog puka Al' je doš'o dan kad sam mu rek'o: "Jebena pičko Znaš ak' sjebeš, igrat ću se gumi-gumi s tvojom kičmom." "Nema beda stari, evo ja krećem na istok." "Proceduru znaš, 13 sati, ostalo sve isto." Poslao sam Lakija po robu s uputama: "Lupi smrada i ostavi ga na stupu srama Rana ne smije bit smrtonosna, moram ga uhitit poslije Ovo ti je zadnji pos'o, nemoj sjebat', vidimo se." Snimao sam situaciju iz daljine Lik je isp'o iz auta, nazv'o sam i pit'o di je Nakon par minuta dođem tam i zovem pojačanje Javljam "Novi Zagreb, jedan mrtav, jedan ranjen." Laki pita "'Ko je mrtav?" *zvuk pucnjeva* - odgovaram Ostavljam paketić i spremam svojih sto komada Na sigurno…
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Scriptor
- Jantar