Mamo I Tato

Album cover art for "Mamo I Tato" by Intruz

Intruz - Rap

Mamo I Tato

0 Plays

Duration: 3:15

View ArtistView Album

Lyrics

[Zwrotka 1] Jak rozmawiali starsi, to im przerywać nie mogłem Wiele razy byłem między kowadłem i młotem Dużo ludzi, a podłogi ujebane błotem Się skradałem na czworaka i wracałem potem Jak model, dla tych co jechali autostopem Nie umiałem się wdrapać to przechodziłem pod płotem Kiedy ktoś nieznajomy chciał nam drzwi wywarzyć kopem Nie chcę już rozmawiać z tobą podniesionym tonem Brat po woju na pasku miał klamrę z dużym orłem I albo go słuchałem, lub się chowałem za fotel Nie mogłem grać w San Andreas, bo nie skończyłem szesnastu Brat pilnował i się bałem, bo miał tę klamrę na pasku [Refren] Mamo i tato, ciężko mi bez was Czuję, że możliwe, żе już tych słów nie powtórzę Mamo i tato, ciężko mi bez was Napisałem list, a diabеł odesłał różę Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie cisza przed burzą zazwyczaj oznacza sztorm Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie dwie wiadomości zwykle niosą jedną złą [Zwrotka 2] Tato, było dla mnie obce słowo "syn" Ale kurwa, stary draniu, chciałbym zobaczyć twój ryj Nie spotkamy się w raju, a daleko poza nim Gdzieś na skraju Gór Skalistych siądziemy na parę chwil Naprawdę byłem w szoku, kiedy odszedłeś nagle Nie widzę dobroci w Bogu ani inspiracji w diable Jak zasnąłeś na dworze na krześle, do dziś mnie bawi Paletkami z badmintona strzelałem mirabelkami Ciągnąłeś mnie na sankach, bo mama chciała choinkę Stanęliśmy pod sklepem, żebyś napił się za winklem Mama nas dogoniła, kobiety to nosa mają A ty nie pomyślałeś, że płozy ślady zostawią [Refren] Mamo i tato, ciężko mi bez was Czuję, że możliwe, że już tych słów nie powtórzę Mamo i tato, ciężko mi bez was Napisałem list, a diabeł odesłał różę Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie cisza przed burzą zazwyczaj oznacza sztorm Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie dwie wiadomości zwykle niosą jedną złą [Zwrotka 3] Mamo, chciałbym z tobą posłuchać Budki Suflera Co z tego, że jest uczeń, jak nie ma nauczyciela Tato na rejonie, albo chwilowo w areszcie Ja śpiewałem ci z Marysią "Tyle słońca w całym mieście" Mamo, chciałbym ciebie przy sobie mieć blisko Dla ciebie mógłbym wybudować drugie San Francisco Siedzę z bólem serca, księżyc świeci mi na plecy I wiem, że tego bólu żaden joint mi nie wyleczy Dla mnie wielka pociecha, kiedy młody się uśmiecha Żaden sufit nie przecieka, żaden sąsiad się nie wścieka Głupiec kiedyś tylko proponował mi amnezję Kocham cię i tylko chciałem powiedzieć, że tęsknię [Refren] Mamo i tato, ciężko mi bez was Czuję, że możliwe, że już tych słów nie powtórzę Mamo i tato, ciężko mi bez was Napisałem list, a diabeł odesłał różę Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie cisza przed burzą zazwyczaj oznacza sztorm Mamo i tato, ciężko mi bez was Gdzie dwie wiadomości zwykle niosą jedną złą

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Intruz