Więcej powodów

Album cover art for "Więcej powodów" by Hodak

Hodak - Rap

Więcej powodów

0 Plays

Duration: 2:24

View ArtistView Album

Lyrics

[REFREN] Bywało w życiu ciężej, więc pędzę do przodu Już odrobiłem lekcję zwyciężeń i głodu To ciężkie z diamentem, to cenne na pozór To co mam najważniejsze to wezmę do grobu Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów Ej, więcej powodów Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów O, więcej powodów [ZWROTKA 1] Sporo się zmieniło od tych czasów, kiedy spałem na Ochocie udęty na materacu Nie wiem co mam Ci powiedzieć brachu Jeśli robisz to co kochasz zaraz będzie z tego papu Jak masz cel to atakuj Ja nigdy nie rzucę marzeń dla jakiegoś tam etatu I za to mam na mojej osi szacun Chodź znajdą się też tacy co nasypią w tryby piachu Mam pojebany zawód Niе byłem tak gotowy nigdy wcześniej do tych szachów Bo sеrce miałem chłopie skute lodem jak Jakuck I dziurawą wątrobę przez ten procentowy napój Nad szeroką wodą dzisiaj mam różowy zachód Humor w kolorowym fraku W życiu chcesz osiągnąć coś więcej to gazu I pora na podejście najlżejsze na szlaku [REFREN] Bywało w życiu ciężej, więc pędzę do przodu Już odrobiłem lekcję zwyciężeń i głodu To ciężkie z diamentem, to cenne na pozór To co mam najważniejsze to wezmę do grobu Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów Ej, więcej powodów Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów O, więcej powodów [ZWROTKA 2] Kupę tych ludzi mam za plecami co czują To jak bym miał się wywrócić to byle, który mi poda dłoń A każdy jeden to wiele więcej niż powód Ja nie szukam kolegów wkoło, nie szukam też wrogów Wlewam kawę do soku i się szykuję do skoku Z pełnym koszykiem pokus, Hodaczyna z bloku Czy warto się nie poddawać? To tutaj masz dowód Jak biją brawa no to w głowie snuje plan znowu Chcę zobaczyć trochę globu zanim zasnę Jej uśmiech to jest mój must have Co tam gadasz za plecami to nieważne W samochodzie zaraz odpalamy master To co robimy to jest mega elitarne Bo cały przemysł tu nadal wypada marnie Jaki mam cel to chyba jest jasne I z dziobem do dołu dalej będę trzymał za ster [REFREN] Bywało w życiu ciężej, więc pędzę do przodu Już odrobiłem lekcję zwyciężeń i głodu To ciężkie z diamentem, to cenne na pozór To co mam najważniejsze to wezmę do grobu Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów Ej, więcej powodów Mi chyba niepotrzebne już więcej powodów O, więcej powodów

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Hodak