Za drzwiami

Album cover art for "Za drzwiami" by Hase

Hase - Rap, Polski Rap

Za drzwiami

0 Plays

Duration: 3:52

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Jest mi głupio i źle, bo jestem głupi i zły Trzeci rok już leci lockdown na dobre sny Też myślałem, że to tylko dwa tygodnie Pokaż zapisaną kartkę, nie widziałem rok jej Jak się tam trzymacie? Biegi na depresję czy raczej leki na chacie? Ciężko się chapiecie czy może się dogadacie? Wychodzi to od ciebie, czy ktoś miesza w tym układzie? Muszę się wydostać Duszę się pomiędzy, ruszyć się czy zostać? Gapię też na Radom, patrzę na to z okna I ciągle się zastanawiam co mnie spotka Kiedyś chyba się wierzyło trochę bardziej Dzisiaj tylko krew na gardzie i posmak Jak coś rozjebane tak nie może zostać Zwłaszcza jak to ty na kanapie od miesiąca (Ej wstawaj) I zaczynasz chodzić z kąta w kąt Wszystko się pląta, oby znów mnie porwał prąd Bo już dziesiąta i nie wiem czy godzina czy noc [Bridge] Dawaj, może już wstajemy Za daleko pojedziemy, będzie problem Robi się ciemno za oknem Dawaj, bo czekają hieny już głodne Dawaj, może już wstajemy Za daleko pojedziemy, będzie problem Robi się ciemno za oknem Dawaj, bo czekają hieny już głodne [Refren] Zaraz cały ten syf zamknę Wszystko co wraca latami za drzwiami tam Za każdy stracony dzień mi wstyd Już jest tak późno, czemu mnie nie budzi nikt Tak, ja zaraz cały ten syf zamknę Wszystko co wraca latami za drzwiami tam Za każdy stracony dzień mi wstyd Już jest tak późno, czemu mnie nie budzi nikt [Zwrotka 2] A godzina za godziną leci wciąż Idę pustynią, już trzeci rok minął ziom Szukam czasu co mi uciekł gdzieś stąd Kiedy w końcu ja się ruszę gdzieś stąd Miałem siłę i plan, wiarę jak stal Palę drugą ramę, nie, że się żalę, może bym wstał Tylko wszystko wokół szare, tylko mam wyjebane Każdą dziurę na ścianie już znam Wracam myślami w tył Jaki nic myślałem wtedy, że problem, którymi straszą to kit Leciał hip-hop i miało wszystko wyjść A leci hip-hop i nic, nic Jeśli działacie coś tam, to propsy Oby nie wóda i dropsy i klin Wyjebane w te odcinki, ja nie gram I polecałbym też obejrzeć innych ten serial Chyba się pora zebrać i wstać już Nie myśleć, ze można przegrać Muszę znaleźć wyjście z pociągu do strat znów Mam nadzieję na peronie będziesz czekać [Bridge] Dawaj, może już wstajemy Za daleko pojedziemy, będzie problem Robi się ciemno za oknem Dawaj, bo czekają hieny już głodne Dawaj, może już wstajemy Za daleko pojedziemy, będzie problem Robi się ciemno za oknem Dawaj, bo czekają hieny już głodne [Refren] Zaraz cały ten syf zamknę Wszystko co wraca latami za drzwiami tam Za każdy stracony dzień mi wstyd Już jest tak późno, czemu mnie nie budzi nikt Tak, ja zaraz cały ten syf zamknę Wszystko co wraca latami za drzwiami tam Za każdy stracony dzień mi wstyd Już jest tak późno, czemu mnie nie budzi nikt

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Hase