spirál

Lyrics
["spirál" ft. Kolg8eight & Gosha dalszöveg] [1. verze: gyuris & Gosha] Annyi pénzem van, hogy már nem fér a zsebembe, berakom a bankba Démonként sétálok be, a gáré egy angyal Mikor lövök rátok, azért mondom, hogy bang-bang, mert nincsen hangja Adom a parancsokat most nektek, minden spanod hangya [Refrén: Gosha & gyuris] Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Csak egy loop, miben élsz, azt sem tudod, hova mész De vissza-visszatérsz, mert egy spirál az egész [Átvezető: amce] Kitör, ki merész Te süllyedsz, és félsz Nincs jó zenész A szar felemészt [2. verze: Gosha] Nevada lány, a kezében sniccer Elvágja torkomat, a vérem spriccel De vad a lány, már vérzik az ínyem Tudja, hogy fáj, de ő azt mondja, viccel Itt van a helyzet, nem hagyok ki ziccert Gosha a kalóz, és te vagy a kincsem Itt van a helyzet, nem hagyok ki ziccert Gosha a kalóz, és te vagy a kincsem [3. verze: Kolg8eight] Testvérem, ezt nézd meg Elmegyek szóni, majd estére gyors Viszatérek, hogyha megnéznek Itt nem csak a KTE NB1 Ez eszméletlen, ez a csapat sose veszt Kérdezd meg azokat, akiknek kell még egy-egy Mit tettek amikor nem értek el, mit kezdett magával, eszmét vesztett Fless élet lett, faszomat csavarná ez és Ez meg azt mondta, akarná, seggét tedd meg Kajakra azt mondom ez éhezne, csak azért Hogy engem megfényezzen Ergo, hogy bő nyállal szopjon Bezárt a boltom, pont ezért nyitok egy új fejezetet Pár pezsgőt megbontok, spirálban forgok [Refrén: Gosha & gyuris] Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Csak egy loop, miben élsz, azt sem tudod, hova mész De vissza-visszatérsz, mert egy spirál az egész [4. verze: Kolg8eight] Ne csodálkozz, hogyha zárul a kör Mikor nem a Nagyvilágnak osztok Úgy érzem kezdünk, rendbe jönni Lehet, hogy ennek örömét egy piába folytom Meg kéne tenni, el kéne menni Pedig az messzi van, para basz folyton Teltház van Pesten, teltház van itthon Teli blázba megfulladok, holt pontot Mindig átlépem, utána feloldok Ennek az életnek átka, hogy folyton Néznek és várják, hogy mit lépsz, de mondom Összeset faszommal etetném.. Nem azért káromkodok, mert nincs jobb szó Szívemből ez jön ki, ilyen ez brobro Sok cippit csináltam passzívan Ültem a mosdón, gyűltek a nullák, ez így jó-jó Vicc [5. verze: gyuris] Vicc, nem vicc, mindegy, úgysem leszel vicces Hits on hits, minden este GG-vel fiend sesh Telódat elő se vedd, mert ez cinkes Mi a fasz? Ez a ház 6000 szintes Filmet forgatunk, és bejön a sminkes Folyik az ágyamban, végre vízszintes Azt sem tudod, hogy mi az a szín, tes'? Vagy mi van, a szarotok szürke? Szalad a spanotok, be akar húzni Mi utolérjük, lehet bármilyen fürge Játék az élet, de nem fogócskázunk A területeteken sem vagytok csűrbe Faszom sem tudja, hogy ki ez a tag Nem is tag, mert az ilyet csak úgy hívom: "Ürge" [Átvezető: gyuris] Bro, hova mész? Kezem mutat, odanézz Odamegyek, hol a pénz Sokat nyerek, fog az ész Megyek fel, te a faszba Kezed fel, faszod lelankava Fel sem kel, mert úgy be van baszva Gyerekkel ma nem, de majd pakta [Refrén: Gosha & gyuris] Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Amiben élsz, nem is tudod, miben élsz Csak egy loop, miben élsz, azt sem tudod, hova mész De vissza-visszatérsz, mert egy spirál az egész
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris
- Kolg8eight
- Gosha (HUN)