éjszakai műszak

Lyrics
["éjszakai műszak" ft. eSGé dalszöveg] [Refrén: gyuris] Annyit álmodozok, hogy elálmosodok (Huh) Szemed becsuk, agyat kinyit, és csak vándorolok Üres tekintetek visszatekintenek Egy újabb éjszakai műszak, neonkék fények, meg fűszag Én annyit álmodozom, hogy elálmosodom Néha felbátorodom, de általában eltántorodom Üres tekintetek visszatekintenek Egy újabb éjszakai műszak, neonkék fények, meg fűszag [1. verze: gyuris] Ay, ja, én nem vagyok szerelmes beléd (Yeah, huh) Véletlen néztem a szemedbe, nem vagyok szerelmes beléd És ma kivételesen nincsen kedvem, legyen ennyi elég Inkább cigit tekerek, kávét főzök és írok még egy zenét (Yeah, huh) Mert szeretem amikor így telik minden éjjel Ha felkelek este a Holddal, nem is találkozom a napfénnyel, nem-nem Ha hajnal négykor az égen szállok a széllel (Yeah, huh) Itt már levegő sincsen, telefonon sem érsz el Az élet mindig tökéletes képeken (Képeken) Nem is értem miért van mindig hiányérzetem (Yeah) Fullos csajok, fullos kaja, pia, kényelem (Kényelem) De én az vagyok, aki étteremben éhezem (Woah-woah-woah) Az arcom kifejezéstelen, mer' minden jelentéktelen De összeszedem magam, aztán holnap újra szétesem (Yeah) Tök felesleges kinyitnom a kanapét Reggel úgyis arra kelek, hogy a lelkem szanaszét (Ayy) [Refrén: gyuris] Annyit álmodozok, hogy elálmosodok (Huh) Szemed becsuk, agyat kinyit és csak vándorolok Üres tekintetek visszatekintenek Egy újabb éjszakai műszak, neonkék fények, meg fűszag Én annyit álmodozom, hogy elálmosodom Néha felbátorodom, de általában eltántorodom Üres tekintetek visszatekintenek Egy újabb éjszakai műszak, neonkék fények, meg fűszag [2. verze: eSGé] Eljött a nap; nem hat a dal, nem hat a szó (Ayy) Meghalok én, nincs szeretet, nincsen egy viszlát fekete csók Marad a köd, tietek fényes rét, meg kényes a létünk Nem adok én téves képet, kutya vagyok baszd meg, nézd meg kérlek Piszkos a táncom, biztos a flow-m Titkos a lelkünk mindenem, ohh Elszakad a póráz, enyém az éjjel Hajnalig várok, megírom én magamnak, tévedsz Várjál még keresek szószt (Szószt) A remete gyerekként velem kinevel az MR, én annak befogom a tetőn a szeleket Ez is csak tizenhat sor, de kirángatom Mi lenne, ha lenne könny [?] te vagy a toll, tintám a könny Követ a hold, kapucni fel és megy is a Hold Dolce vita se [?] 2Pac nem halott, és zseni se volt Lángol a páholy, remeg a föld Alul csak figyelek velem a törzs Ütemre vár, a fejed ütemre jár, a fejem ütemre jár Egyszerre mozog a száj, egyszerre egyszer nem hozom a sztárt Ez nem terem a fán Megtanít a telep, befogod a szád
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- eSGé (HUN)
- gyuris
- Gábor Gyulafi
- Purple (HUN)
- Weekta