egy kanapén

Lyrics
["egy kanapén" dalszöveg] [Refrén] Egy kanapén fekszem, két babakék X-en Nem szabad még ennem, pedig maradt még egyem Ez a lány a vállamon alszik, szanaszét szedtem Úgy basztunk, mint az állatok, baszki, de kajak élveztem Egy kanapén fekszem két babakék X-en Nem szabad még ennem, pedig maradt még egyem Ez a lány a vállamon alszik, szanaszét szedtem Úgy basztunk, mint az állatok, baszki, de kajak élveztem [Verze] Minél több időt töltök el közöttük, annál magányosabbnak érzem magam És nem fogják megérteni soha, hogy hiába nem tudom mi a bajom, érzem, ha van Soha nem fog elmúlni, hogy akkor sem lehet vége a bulinak, ha vége van Amúgy azért vagyok mostanában ilyen, be kell vallanom, mert tőletek védem magam Mert szanaszét szedtek, és a vége mindig az, a maradék nem kell Para hétfő ez is, mindenkinek ki van a fasza, miért kelt fel Nekem az a tré, hogy már hetek óta nem volt olyan, hogy hazatévedtem Mmm, uh, tudom, haza kéne mennem De szanaszét hagytam mindent, összekentem a falat a véremmel Ez magas élet, magasanan a hegyen, odalent meg van elég seggfej Majd hazatérek, de most nem tudok szembenézni magammal, mert élnem kell Néha kajak félek, miket mondok, inkább nem veszem a zenéket fel Nem vehettek meg engem egy pohár borral, meg egy falatnyi étellel Elkeveredett a lelkem megint, de majd visszaszerzem még egyszer És faszom kivan, hogy ha éjszaka járom a várost, kajak félnem kell Lehet, karatéznom kéne, meg a hátizsákba egy para gépfegyver [Refrén] Egy kanapén fekszem, két babakék X-en Nem szabad még ennem, pedig maradt még egyem Ez a lány a vállamon alszik, szanaszét szedtem Úgy basztunk, mint az állatok, baszki, de kajak élveztem Egy kanapén fekszem két babakék X-en Nem szabad még ennem, pedig maradt még egyem Ez a lány a vállamon alszik, szanaszét szedtem Úgy basztunk, mint az állatok, baszki, de kajak élveztem
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris