dorozsmai parasztgyerek

Lyrics
["dorozsmai parasztgyerek" dalszöveg] [Intro] Yuh, brrr Hallgatják a zenémet, yeah Less'go, less'go, less'go [Refrén] Hallgatják a zenémet Ismerik a nevemet Fújják a számaimat Mint a szél egy falevelet Tudom jól, hogy lennél velem Te meg, hogy ma nem lehet Belementem a játékba Beledöglök, ha nem nyerek Koszolom a poharamat (Bwrr!) Ma este sarat nyelek (Áá!) Budai pecóban Egy dorozsmai parasztgyerek Anya, mire hazamegyek Eskü, hogy kurva nagy leszek Leírnám, mi van velem De nincsenek rá karakterek [1. verze] Kérdezik, hogy vagyok Mindig jobbnál jobban Geci drága az életem, hozzászoktam Beparkol a kocsi Nem kell kormányozzam Miért basztál fel? A telóm rádnyomtam (Kurva anyád!) A tegnap este homályos (Whoa) Csak foszlányokban emlékszem A rossz lányokkal jót táncoltam Sofőr vitt haza, már rég nem Oszkároztam Lehet, előző életemben is egy rocksztár voltam (Áá!) Geci sokat iszok, nem tudok leállni vele Meg amúgy annyit szívtam, nem tudok már beállni sem Vágod, azt sem tudom, ez egyáltalán reális-e Általában a lábaimon nem tudok már megállni sem [Refrén] Hallgatják a zenémet Ismerik a nevemet Fújják a számaimat Mint a szél egy falevelet Tudom jól, hogy lennél velem Te meg, hogy ma nem lehet Belementem a játékba Beledöglök, ha nem nyerek Koszolom a poharamat Ma este sarat nyelek Budai pecóban Egy dorozsmai parasztgyerek (Hey!) Anya, mire hazamegyek Eskü, hogy kurva nagy leszek Leírnám, mi van velem De nincsenek rá karakterek [2. verze] Egy villában ébredtem Megittam a maradék piámat, és mentem Néha úgy érzem, hiába itt lennem Meg hogy mi a fasznak érdekeljen bárki Ha egy világ van itt bennem? Megyek a fejem után, mint egy Tesla Ki tudja, mi lesz holnap? Attól függ, mi lesz ma Miért kérdezed, miért van éjjel rajtam szempa? Mert GG meg én, mint Xavi, meg Iniesta Mi a faszom volt ez az utolsó egy év? Szóltam a gádzsinak, hogy húzzon egy c-t Egy dzsó-val a számban színpadon, itt vagyok Mama, megcsináltam még ha vérszagút is izzadok [Refrén] Hallgatják a zenémet Ismerik a nevemet Fújják a számaimat Mint a szél egy falevelet Tudom jól, hogy lennél velem Te meg, hogy ma nem lehet Belementem a játékba Beledöglök, ha nem nyerek Koszolom a poharamat Ma este sarat nyelek Budai pecóban Egy dorozsmai parasztgyerek Anya, mire hazamegyek Eskü, hogy kurva nagy leszek Leírnám, mi van velem De nincsenek rá karakterek
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- gyuris