Kas i’ ko?

Lyrics
[Verse 1 - Guiseppe] Tagad tā, jā.. jā... Kā noziedzība būs priekšā vienu soli mentiem vienmēr Tā rīdzinieki paliks šeit vienmēr Dzīvs piemērs, tam, ka pirmā vietā ir dzīvesveids Un šis ir veids, kā mēs to darām No paša sākuma līdz pat galam Ja kādam no jums ir sakāms kaut kas par mani Vai Gustavu un S'T'A, tad lieciet sevi tagad manīt Jo neatskatoties mēs varam jūs samīt Samīt tā, ka pat miesīga māte jūs nevarēs pazīt Es nāku klajā ar paziņojumu - kas nav ar mums Kas ir pret mums Jūs jau tagad esat mazākums Drīz uz pirkstiem varēs saskaitīt tādus kā jūs Pozīcijas mainās. Jūtu, kāds pēc nopelniem dabūs Tu turpini būt apdomīgs, es būšu pārmērīgi riebīgs Redzot tavu nikno seju, es būšu no sirds priecīgs Pārbraukšu tev pidaras pāri ar visu, kas ripo! Ja ir ko izdirst, atbildi man tagad uz Å¡ito! [Hook: Gustavo & Guiseppe] Kas i', ko? Kasi kuli, ko? Kamēr guli, ko? Saņem nulli, ko? Pielej mūli, ko? Baigi dulli, ko? Kurš te rullē, ko? Kad es kačā pūli, ko? Kas i', ko? Kasi kuli, ko? Kamēr guli, ko? Saņem nulli, ko? Pielej mūli, ko? Baigi dulli, ko? Kurš te rullē, ko? Kad es kačā pūli, ko? [Bridge] ...pagaidi! Ko? Savu smaidu vari aizbāzt aiz tā saksafona, kas tur stūrī stāv! Zin' kā, vienkārši, mēs sāksim tūlīt no sākuma... [Verse 2 - Gustavo] Tā sākās mūsu kārtējā saruna Mūsu kārtējā kvasona Ieturēta mūsu fasonā Kas daudziem izpaužas ar "kačā, kačā" un ar "ielās" Bet viss ir daudz dziļāk un nav tā, ka Gustavs lielās Tagad panāc šurp un iegruzies tajā, ko es saku Ar diviem teikumiem iemīdu konkrētu kara taku Varbūt tas ir par traku, varbūt man ir par garu mēle Bet es gribētu mācēt ķidāt kā to dara Šķēle Zini, ko es gribētu vēl, lai man būtu jūs visus žēl Jo pateikt nevarat to, ko domājat - jūs tam par jēlu Tā, ka man nav jūsu žēl un nekad nav bijis Prātā viena frāze kvēl: "Ejat visi dirst!" Un tā visur no Rīgas līdz Ventspilij Un tad līdz Liepājai un tad līdz D-pilij Visur, kur jums aiziet izklaide, man sākas pienākumi Viss, ko jūs tur tērējat, tie ir mani ienākumi Gu... norapo, tu sapiķo, cik bieži, kā tev liekās? Es to daru 24 stundas no vietas Varētu arī ilgāk, ja būtu vairāk stundu Bet ir tik div reiz divpadsmit Un tās rit [Hook: Gustavo & Guiseppe] Kas i', ko? Kasi kuli, ko? Kamēr guli, ko? Saņem nulli, ko? Pielej mūli, ko? Baigi dulli, ko? Kurš te rullē, ko? Kad es kačā pūli, ko? Kas i', ko? Kasi kuli, ko? Kamēr guli, ko? Saņem nulli, ko? Pielej mūli, ko? Baigi dulli, ko? Kurš te rullē, ko? Kad es kačā pūli, ko? [Verse 3 - Gustavo] Pat tagad nediršu virsū. Es stāstu, kā ir patiesībā Jo zinu, ka viss ir savādāk, kāda tur dirsā vienotība? Nekad tā riktīgi neesam bijuši vienoti baigi Varbūt ļoti sen un uz ļoti īsu laiku Savstarpējās sacensībās vienam otru pārspēt Tas ir kā vēzis organismā, šķiet, ka to vajag ārstēt Tā vietā visi kopā varējām pārspēt kādu citu! Un es uz šito agrāk akli tādas likmes liku? Un es par šito agrāk akli cēlos un kritu? Vēro citu taktiku tagad kad guli pret rītu! (mierīgi) Ar visiem trumpjiem rokās, ka mani nelabais parautu Es to visu uzcēlu, tātad varu visu sagraut
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Gustavo (LAT)
- Džuzepe