Jau-tā-jums

Album cover art for "Jau-tā-jums" by Gustavo (LAT) & Jacques of S’T’A

Gustavo (LAT) & Jacques of S’T’A - Rap

Jau-tā-jums

0 Plays

Duration: 3:49

View Album

Lyrics

Language:

[Intro] Es pieceļos no rīta, izkāpju ārā un gultas, saģērbjos, nomazgājos. Izeju ārā no mājas, apeju ap stūri, nostājos pieturā ar smaidu uz sejas, bet tur vienmēr atrodas kāds vecais dēļ kura man tas smaids no sejas pazūd... [Verse 1] Iekāp sabiedriskā transportā - uzreiz visi pagriežas un lupī Un ko lupī tik tupi? It kā jūs visi tauriņi, a es starp jums krupis Ir jau izspiedušies pupi, bet nav vēl izaugts līdz knupim Es gribēju teikt, ka daudziem zināšanu līmenis ir zems Visā, kas saistās ar šo dzīves veidu Lai ar' ko es teiktu, daudzi grib, lai es beigtu Runāt šīs lietas, kas it kā nav pie vienas vietas Bet, tomēr nav pieņemts par tām tā klaigāt Jo visiem skaidrs, ka dzīvojam mēs grūtā laikā Un tagad nevienam nav viegli, to teikt bija lieki Varbūt, bet jūtu, ka grib kļūt kā spiegi Pasažieri, kuri man aiz muguras bakstās Saviem tukliem pirkstiem rāda, slēpjot emocijas lāda Beržas un apkārt lokās Bet es taču visu redzu, jo b... ir atspulgs taj' logā Kā saka, daļa taisnības ir katrā jokā Es turu savu pildspalvu labajā rokā Kura pārvērš manu taisnību pa pusei jokā Tas kā pieradums, no kura tā pagrūtāk nokāpt [Chorus: Žaks & Gustavo] Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?) Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?) [Verse 2] Šitas tā kā būtu paziņojums visai manai tautai Savulaik gānītai, izsūtītai, šautai Te nu mēs esam - tas pats es, tie paši jūs Tikai ārēji būš viss mazliet mainījies Sūds par to, galvenais, lai pēc nopelniem tiek Tam, kurš zem maniem darbiem savus parakstus liek Kurš tas ir tu jautāji? Es par aktieri viņu saukāju Un turpmāk viens pats bez viņa braukāju Ar dziesmu pa dzīvi Krustām, šķērsām, tā ka noklusēts netiek nekas Teiksim, tas, ka "Fact" turas kopā daudz švakāk nekā agrāk Bet tas pavisam cits stāsts un aiziet! [Chorus: Žaks & Gustavo] Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?) Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?) [Verse 3] Tie, kuri nav ar ielu netīrību samaitāti Tikai televizorā redz vardarbīgo realitāti Kamēr neskatās māte, vēl to var lasīt presē Radio ir tīrs, jo tur visus dresē No 10 stacijām 8 ir cenzētas Skaidrs, ka arī tur ir rupjas kļūdas redzētas Bet kopsummā masu mēdijos tas parādās virspusēji Jā 60 gadu laikā riktīgi ierūsēja Vēlme uztvert visas lietas tādas, kādas tās ir Par to šai gabalā arī mans stāsts ir Te ir mums... Paga', stop viens piemērs Tā vai savādāk tas nostrādā vienmēr Vidēji vienā manā dziesmā aptuveni 500 vārdu birst No kuriem jūs dzirdat maksimums trīs - Bļadj, nahuj, dirst un tas arī viss Jūs esat gatavi mūs lamāt un gatavi mūs sist Un kā mēs varam šeit ar divu mazu bērnu māti Runāt par jebkāda veida objektivitāti Par to, kādi mums ir vārdu krājumi krāti Mūsu mūzikas gaumi un tiem mūsu uzskatiem Par to, ka vardarbība dziesmās tas ir normāli, redzi? Jūs mums pišaties klāt tikai formalitātes pēc [Chorus: Žaks & Gustavo] Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?) Te ir mums no Gustavo jautājums (Vai tam tā ir jābūt?) Derētu par to padomāt visiem jums (Vai tam visam tā ir jābūt, ko?)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Jacques of S’T’A
  • Gustavo (LAT)