MENNY

Lyrics
["MENNY" dalszöveg] [Intro] (GG, Yeah, yeah, yeah) (Yeah, yeah, yeah, yeah) (Yeah, yeah, yeah, yeah) (Hollow-Hollow-Hollow) Yeah, GG (Úristen alprite mi a?) So yeah-yeah [1. verze] Meglátom, megtetszik, és el is veszem egyből (El is veszem egyből) Ma olyat megyünk, tesó, minden rekord megdől (Minden rekord megdől) Más hátulról sem megy, én odateszem szemből (Odateszem szemből) Egy démon vagyok, akit szеretnek a mennyből Kiló primo, еnnél nem álmodok szebbről Mi van gyerek? Megint kihagytak a meccsből? (Kihagytak a meccsből?) Nem táska pénzről álmodok, tes', én egy hegyről Egy káoszt akarok, tesó, elegem lett a rendből (Yeah-yeah) Új a cipőm, új a csajom, új a keresetem Fekete tél, azok a csíkok a fenekeden Eskü, egyszer tananyag leszek az egyetemen Ez csak a mai, min csodálkozik a egyetlenem [Refrén] Fagyjon a szívem, de fagyjon a nyakam is Seggemen a Designer, a számban a kannabisz Mit mondtál a számban, boy, who you wanna diss? Külföldi lányka, shawty do you wanna kiss? [2. verze] Hatalmas bong, meg undi, hangos csárszag (Big money) Leteszlek, baby, mert a spanjaim várnak Ma molly volt a vacsorám, nevezz rocksztárnak YSL illatomat nem üti a sárszag Páratlan vagyok, szemébe röhögök párnak Vágom, hogy a saját városodban sem vágnak Tesóm elhozott egy párnát, azt mondta: "kell pár nap" Ti lefelé a lejtőn, az én spanjaim mind szállnak Értem, hogy fagy, de csak a te bajodnak hangzik Bocsi-bocsi, bro most hívtam a csajodnak taxit Irány haza, bébe, mit gondolsz, te laksz itt? Tesó, nem is értem, kajak mi a faszt hitt? [Refrén] Fagyjon a szívem, de fagyjon a nyakam is Seggemen a Designer, a számban a kannabisz Mit mondtál a számban, boy who you wanna diss? Külföldi lányka, shawty do you wanna kiss?
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Grasa