GG ÉLJ

Album cover art for "GG ÉLJ" by Grasa

Grasa - Rap, Magyarul

GG ÉLJ

0 Plays

Duration: 2:33

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

["GG ÉLJ" dalszöveg] [Intro] Yeah, yeah, ma De, yeah, ma hazahoz a Tio (De, yeah) [Refrén] De, yeah, ma hazahoz a Tio (Tio) Csörög is a diló (Diló) Lehet a hónapra nem lesz elég jó egy kiló Rich anti-hero (Hero) Itt nem ég már csak primo (Primo) Olyan fejet adott, egyből levágtam, hogy psycho (Szia-szia) ÉLJ Tesó, valamit mindig alakítok Nem hatnak meg a könnyeitek, se a szavaitok GG ÉLJ Én nem tehetek róla, lépnek a csajaitok Én csak én vagyok, de ez már rég kinn is van a titok (Yeah-yeah) [Verze] Nem tudok aludni, mer' reggelig visz a Tina A legnagyobb gondod, hogy nem tudod, hogy mi a hiba (Uh) Costa Ricában a jelszó az, hogy szia, miva'? (Costa Rica) A tengerparton szívok, leszarom, hogy hol a csiga (Leszarom, hogy hol a—) Yeah-yeah, tesó, hol a hiba? Békésen nyugszom, mint a karriered poraiba (Pew-pew-pew) Élj-élj, ez elég korai nap Engem a molly visz, a spanomat a kokaina Mind Jedik, kell rám egy AP Skelly (AP Skelly) Kék geci, ma is a parkettot szedi (Mm) Kis láb, tesó, mellettem egy baddie (Mellettem egy baddie) Ready vagyok, sosem voltam ilyen ready [Átvezető] Nem érdekel már semmi, tesó, csak a fizu-fizu (Fizu) Már megint geekelek, bro, mibe van a fiú-fiú? (Fiú) Tesó, meghalok, ha letagol a riú-riú (Riú) Minden beaten van, de sajnálom, tesó, hiú-hiú [Refrén] De ma hazahoz a Tio (Tio) Csörög is a diló (Diló) Lehet a hónapra nem lesz elég jó egy kiló Rich anti-hero Itt nem ég már csak primo Olyan fejet adott, egyből levágtam, hogy psycho ÉLJ Tesó, valamit mindig alakítok Nem hatnak meg a könnyeitek, se a szavaitok GG ÉLJ Én nem tehetek róla, lépnek a csajaitok Én csak én vagyok, de ez már rég kinn is van a titok

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Grasa