SMSy (Stahu remix)

Album cover art for "SMSy (Stahu remix)" by Fokus

Fokus - Rap, Remix

SMSy (Stahu remix)

0 Plays

Duration: 3:52

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] Ok Bo to jest tak [Zwrotka 1] Jestem graczem, ale gram w gry raczej Gdy rym ma wiele znaczeń, to go nie tłumaczę I czaczę kumam jak miecze Thurman Uma Jak Mann, Materna skecze, jak Apacze narzecze Na życie patrzę, na lepsze mam plan i pieprzę Jest tak a nie inaczej, będzie tak, jak ja zechcę Na razie nie chcę przepychać się przez bogaczy Za duży stres jest, za mały zysk jest, zobaczysz Kolejne kwestie zabrały dzień cały w mieście Padam na pysk gdzieś za groszy dwieście Zawieźcie mnie do domu, mam dom, uwierzcie Mam tam komu pomóc, nie być samemu nareszcie Mam pierścień, bo mam podejście, nie kasę Mam szczęście – ją, będę miał z nią dom i basen Ziom, dom z tarasem, to przyjdzie z czasem Tymczasem mam wejście tam, gdzie jest miejsce z hałasem [Refren] Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma [Zwrotka 2] Jestem hustler, ale (Ale) bardziej Alszer Oficjalnie. Nic w słuchawce – nic na karcie Twardziel – dil na ławce nielegalnie Mam cię! Będziesz odpowiadał karnie! Znam cię; słuch zaginął – nie ma słuchu Palcie, znów zawiną paru druhów Chwalcie się z buchów, spowiadajcie się z ruchów Opowiadajcie, z okruchów tych miasto duchów… Lata miną, tak jak Tede przewinął, że to Jak z trzecią szyną w metrze – niebezpieczne Co z rodziną, będzie Hiroszimą, ten Dzień im upłynął i wyleciał w powietrze Pieprzę, nie pamiętam co było Elementarz – po co, gdzie i z kim się chodziło Nie pamiętasz, to po pierwsze, to jak miłość Jak szerszeń się wbiło, nie pamiętasz… [Refren] Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma [Zwrotka 3] Jestem gangsterem, to nie znaczy, że cię zastrzelę Gdy kozaczysz, krzywo patrzysz, niewiele znaczysz i tak No tak, to fakt, a jak tak, to fuck! Znam smak twojej rozpaczy Jesteś zerem; też byłem, teraz mam cele Tą, czy te – coś łączy je – nadzieje szczere Aż skończy się oczekiwanie, człowiek! Ty rób swoje, ja (Ja) robię swoje w swojej głowie Jestem panem swego losu, amen I nie słucham osób, które sieją w głowie zamęt Słucham swego wewnętrznego głosu, to fundament Biorę, co mi dane, robię z tym, co mi pisane Jestem bogiem – ja to powietrze, woda, ziemia, ogień Mam w sobie to, co ma każdy człowiek na całym globie Mam w sobie pytanie i odpowiedź – po połowie Żyję jak żyję, krzywdy nikomu nie robię [Refren] Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma Każdy zna interesy na SMSy Każdy gra o swoje dwa Mercedesy Każdy ma okresy hossy i bessy Każdego dnia ostre stresy ma

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Fokus