Numer o miłości

Album cover art for "Numer o miłości" by Filipek

Filipek - Rap, Polski Rap

Numer o miłości

0 Plays

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Brigde] Moja bambino Ty to moja bambino Jesteś moją siłą Jak ma coś nas trafić, to chcę pierwszy zginąć [Zwrotka 1: Filipek] Nie wiem o czym pisać (nie wiem) Skoro czuję tu szczęście Wychowałem się na dissach i tym, że złamane serce Nie chcę tego więcej (o!) Słucham kawałków, które pisałem jeszcze jako Werter Dworzec i Pętle - wszystko odległe Tak jak moje krzyki tutaj coś ala "Mayday!" Masz włosy do pasa i skórę latino Patrzę jak ciebie jak stadion San Siro Gdy bycie piłkarza mi się tutaj śniło Rap dał mi wszystko, chociaż to wszystko umiałem przehulać Pod blokiem tu stoi moja mała fura Na klipach jesteśmy jak Squadra Azzurra Masz skórę latino i brązowe oczy Ja szare jak życie, gdy za oknem burza I nie masz do kogo się przytulić w nocy A życie tak dziwne jak bajki animе W końcu jest spoko daj mi chociaż tyle Potrzymać jej ręcе, bo ściskam tak mocno Bojąc się, że ktoś tu przyjdzie za chwilę [Refren] Moja bambino Ty to moja bambino Jesteś moją siłą Jak ma coś nas trafić, to chcę pierwszy zginąć Podobno to miłość, byłem czarną bilą Jakość, nie ilość Omijałem to serio jak się dawało, ale i na mnie w końcu trafiło Moja bambino Ty to moja bambino Jesteś moją siłą Jak ma coś nas trafić, to chcę pierwszy zginąć Podobno to miłość, byłem czarną bilą Jakość, nie ilość Omijałem to serio jak się dawało, ale i na mnie w końcu trafiło [Zwrotka 2: Filipek] Nie wiem o czym pisać Nic mnie nie wkurwia Ani ten PiS i ich liturgia Nawet, że Dudka nie wzięli na mundial (co?) Jutro mogę zginąć jak pandemia znowu nas zacznie przyciskać To trochę ważniejsze, niż to jaki filtr wybierzesz sobie w relacji na Insta Wokół piękni ludzie, znowu po tej wódzie mam humory tak jak Kanye Ale chociaż się nie nudzę, podchodzę do tego z luzem Nie ma niczego na stałe, oprócz nas (oprócz nas) Oprócz nas, jakbym tego nie powiedział, byłby fas Proszę daj czas, bo jestem dzikusem Najchętniej trzymałbym Ciebie pod kluczem Mam dwieście powodów, do tego by nie robić takich piosenek Płonie Australia, COVID nas zamyka A ja żyję w kraju, gdzie nikt się nie śmieje Gdzie nikt się nie śmieje, bo nie ma z czego Ludzie są smutni jak na klipach Quebo A ja mam powód i chuj im do tego W smutku nie widzę tu nic modnego [Refren] Moja bambino Ty to moja bambino Jesteś moją siłą Jak ma coś nas trafić, to chcę pierwszy zginąć Podobno to miłość, byłem czarną bilą Jakość, nie ilość Omijałem to serio jak się dawało, ale i na mnie w końcu trafiło Moja bambino Ty to moja bambino Jesteś moją siłą Jak ma coś nas trafić, to chcę pierwszy zginąć Podobno to miłość, byłem czarną bilą Jakość, nie ilość Omijałem to serio jak się dawało, ale i na mnie w końcu trafiło

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Filipek