Lepiej późno niż wcale

Album cover art for "Lepiej późno niż wcale" by Fenomen & 1z2

Fenomen & 1z2 - Pop, Polska

Lepiej późno niż wcale

0 Plays

Duration: 3:57

View Album

Lyrics

Language:

I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś! Tyle razy powtarzałem sobie "musze w końcu zrobić coś, zrobić krok na tej drodze" Może musze odejść stąd Boże! Mija mi kolejny rok Już tak nie mogę dłużej Nie chce tak żyć Nie chce być tym kim tyy jesteś Bo użalasz się nad sobą wiecznie Lament, oczy szklane, a w nich łzy rozmazane Jak nie ruszysz w końcu z miejsca, to już tam zostaniesz! Pomyśl "masz talent? No to po co go trwonisz?!" Marzenia są w zasięgu ręki, tylko trzeba je gonić,. Tylko musisz tak jak ja, zrozumieć o co sam grasz Teraz widzę wyraźnie, ile w życiu dał mi rap Ile szczęścia, dlatego już nie mogę przestać Pamiętam ten stan, nie robiliśmy nic Potem wzięliśmy się w garść, wjeżdża płyta sam na sam Bo gdyby nie to, to co bym robił, nie wiem sam Nawet całe szczęście, zdałem sobie sprawę: Trzeba patrzeć w przód, nie czekać na cud Żaden(?) wierze, że wykorzystacie swój czas i talent Zastanówcie się nad tym, spróbujcie sens znaleźć Bo nigdy nie jest za późno i lepiej późno niż wcale I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś! (x2) I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Zastanów się nad tym, spróbuj sens znaleźć! I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Nigdy nie jest za późno i lepiej późno nic wcale! (?) nie warto, tak od niedzieli do niedzieli Cóż, chłopaki się zasiedzieli, rusz trochę, rusz dupe Jak siedziałem pod tym blokiem TY ! Siedzę pod nim Ale w międzyczasie lecą kolejne kilosy Polski Raz klops, raz pusty, nie raz pod blokiem obcy Europa, widziana na mapach jak i reszta świata Teraz obraz w pamięci, zachód słońca, Manhattan Mam to, znam to, wiem- nie z opowieści Ruszyć tyłek i poświecić to i tamto Żeby spoić plan co, sobie założyłeś, wymarzyłeś Odklej tyłek od tej ławki, przecież wiemy ze masz siłę Lepiej późno niż wcale, lepiej późno niż.. bo ten świat jest twój! Rusz głową! ja zrobiłem to co mogłem I pamiętaj żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś Co się stało nie odwrócisz! Czujesz że żyjesz! Wiec to poczuć musisz, jak się ruszysz, bo życie kusi Życie kurwa mac kusi! I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś! (x2) I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Zastanów się nad tym, spróbuj sens znaleźć! I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Bo nigdy nie jest za późno i lepiej późno nic wcale! Zasmakować w życiu, ale tak naprawdę Żyć na full tu, dopóki nie zgasnę Nie zdać się na losu laskę, ruszyć z miejsca Mieć to coś i kochać to z całego serca Przesiąknięty tym klimatem, mocna robię to co chce od lat Rap gra ze mną grupa dobra, wariat ! Byłem tu i tam, mam na kilka lat plan w przód Za mną już nie jedno miasto, klub Mamy to coś i po coś jesteśmy tu potrzebni Ty tez rób cos i pokaz ze to kochasz- i jesteś tego pewny Nie masz zero tremy, (?) trwamy w tym Wiesz co będzie po nas?! NIC! To znowu my...(x3) I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś! (x2) I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Zastanów się nad tym, spróbuj sens znaleźć! I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś Nigdy nie jest za późno i lepiej późno nic wcale! Bo nigdy nie jest za późno i lepiej późno niż wcale!(x3)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ekonom