Fenomenada

Album cover art for "Fenomenada" by Fenomen

Fenomen - Rap, Polska

Fenomenada

0 Plays

Duration: 3:35

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1: Ekonom] Codziennie jadę przez miasto, przez szybę patrzę na tych ludzi wszystkich Na całą rzeczywistość, której jestem bliski Na otoczenie, które do myślenia zmusza Słuchawki w uszach, włączam play i teraz słucham Jadę, słowa dudnią zmiksowane z podkładem Przedstawiają wartości i myśli, które są przekazem Daję radę, jestem sobą, daję słowo Myślę głową, hi-hat wystukuje nogą To Fenomen logo, jestem z nim, on jest we mnie Jadę dalej, a tempo dyktuje już werbel [Refren] Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) [Zwrotka 2: Ekonom] Kolejne przystanki, wciąż jadę, wciąż patrzę I myślę sobie, że może kiedyś było łatwiej Muzyka na taśmie mówi, bym o tym pomyślał Przeszłość szanuj, ale to przyszłość jest bliższa Wiara najwyższa w to, że będzie lepiej sto procent Weź to doceń, ja zarywam noce Chcę, żebyś usłyszał mojej pracy owoce Związane z hip-hopem, z tą muzyką przekaz niosę [Refren] Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) [Zwrotka 3: Ekonom] Widzisz, tak się składa, że to moje życie własne Jedno jedyne, które mam na zawsze Więc nikt mi nie powie, co mam robić właśnie Fenomen świeci, będzie świecił jeszcze jaśniej Słyszysz to? Wszystko słyszysz, co mówię ciągle? Raperem nie zostaniesz przez szerokie spodnie Usiądź wygodnie, posłuchaj słów, które napisałem Nie sprzedaj swojej dupy razem z materiałem [Refren] Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) Znam to, to muzyka jak esperanto W sobie mam to, to nie zginie jak fantom Dzięki wam to, dzięki sobie – fenomenada (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) [Outro / Cuty] (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać) (Mam o czym mówić, tak, mam o czym gadać)

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Ekonom