O co Ci chodzi?

Lyrics
[Intro: Edzio] Powiadomienie - znów słyszę Messenger I telefon w rękę wtedy biorę w mig Cieszę się jak debil do telefonu Gdy widzę ze znowu piszesz do mnie ty Pytasz co u mnie I jak się dziś czuję I dlaczego nie pisze co jest Czasem nie pisze specjalnie Byś się stresowała Dorosły, a ciągle sie bawię w te gierki To chore [Zwrotka 1: Edzio] Po każdym zawodzie Powtarzam sam sobie Ze nie dam się zrobić tak więcej I kiedy poznaje kolejną Okłamuje siebie Zе tym razem się tak nie wkręcę Czemu wysyłasz mi sprzеczne sygnały? Ty jesteś zła czy to ja jestem zły Znowu wypisujesz jakieś banały A jak się widzimy to wszystko jest git? Parę tych uczuć zapędzam Nie umiem się uczyć na błędach Powinienem słuchać sam swoich love song'ów Czemu człowiek się nie uczy na blendach? Dałem się wciągnąc w twe gierki A w nich jesteś świetna bo ciągle mnie zwodzisz Kiedy wczoraj tak czule mnie całowałaś A dzisiaj próbuje rozkminić znów o co Ci chodzi? [Refren: Dzakob] Powiedz o co Ci chodzi Jak jednego dnia kochasz A drugiego masz gdzieś Nie będę wieczne młody Nie umiem się pogodzić Że ten związek toksyczny jest /x2 [Zwrotka 2: Edzio] Jak to piszesz że się nie dogadamy A jak się widzimy i gdy siedzę obok To mówisz że ze mną tak fajnie jest Świetnie się gada i że przy mnie możesz być sobą Mówisz że nie umiesz myśleć o związku Czemu w ogóle się ze mną zadajesz Po co nas wrzucasz co chwilę na story Jak nie chcesz by ludzie mieli za parę Niby chciałabyś mieć te faktury Jest odpowiedzialny i dojrzały I ogarnia życie i Ciebie uchroni I nie zdradza, po czy mówisz że Nie widzisz siebie ze mną niby Bo jestem za bardzo ułożony Mówisz że tak Ci dobrze przy mnie I że akceptujesz mnie i to moje podejście do wszystkich spraw tak Potem mówisz że jednak nie wiesz i ciężko będzie mi znaleźć dziewczynę która myśli jak ja Ty chyba masz jakieś rozdwojenie jaźni Mówisz że jestem spoko jako kumpel Widzę przecież że nie szukasz przyjaźni A jak chcesz przyjaźni po co mnie całujesz I łapiesz za rękę i wtulasz się we mnie I spędzasz ze mną tyle godzin Mówisz że miałbym ciężko z Tobą Decydujesz za mnie czy Cię akceptuję O co Ci chodzi? [Refren: Dzakob] Powiedz o co Ci chodzi Jak jednego dnia kochasz A drugiego masz gdzieś Nie będę wieczne młody Nie umiem się pogodzić Że ten związek toksyczny jest /x2
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Dzakob
- Edzio