Opowiedz mi o mnie

Album cover art for "Opowiedz mi o mnie" by Diset & Nostalg1a

Diset & Nostalg1a - Rap, Synthwave

Opowiedz mi o mnie

2 Plays

Duration: 4:33

View Album

Lyrics

Language:

[Intro: NOSTALG1A] Sypią w oczy piach Potem mydlą je Dla równowagi Słucham wszystkich was Paraliżują mnie Sprzeczne sygnały [Zwrotka 1: Diset] Czekam na coś co mnie sprawdzi Jakieś ekstremalne wydarzenia których brak dziś Może Ty mi wreszcie powiesz o mnie trochę prawdy Nie wiem ile tak naprawdę jestem warty Ktoś powiedział mi, że jestem zerem Ktoś powiedział, że jestem numerem jeden Wydaje mi się, że najlepiej wszystko wiem o świecie I prześwietlam ludzi wkoło tak jak rentgen [Bridge: Diset & NOSTALG1A] Nie znam się Potrzebuję lustra, co pokaże bez zmian mnie [Refren: NOSTALG1A] Opowiedz mi o mnie, coś naprawdę o mnie Może Ty umiesz spojrzeć, na to, co niewidoczne Opowiedz historię, nową historię o mnie Może ze mnie wyciągniesz to, co istotne [Bridge: Diset & NOSTALG1A] Nie znam się Potrzebuję lustra, co pokaże bez zmian mnie [Zwrotka2: NOSTALG1A] Gdzie się schować Gdy na oślep strzelają słowami Jak poj***ani Nie chcesz wiedzieć, co tacy jak my O sobie myślą gdy są sami *** [Zwrotka 3: Diset] Czasem jedno zdanie mi wystarczy By moje odbicie rozłożyło się na warstwy Nie musi wcale tam być racji Żebym zmalał w swoich oczach albo popadł w zachwyt Ktoś mi mówi, że daję nadzieję Ktoś że słuch mam genialny, słyszę tylko siebie Wszystkie głosy wymieszały się już w jeden Ja każdego zawsze słucham i mu wierzę [Bridge: Diset & NOSTALG1A] Nie znam się Potrzebuję lustra, co pokaże bez zmian mnie [Refren: NOSTALG1A] Opowiedz mi o mnie, coś naprawdę o mnie Może Ty umiesz spojrzeć, na to, co niewidoczne Opowiedz historię, nową historię o mnie Może ze mnie wyciągniesz to, co istotne [Bridge: Diset & NOSTALG1A] Nie znam się Potrzebuję lustra, co pokaże bez zmian mnie [Zwrotka 4: Diset] Raz się czuję nikim, raz geniuszem Raz że mogę wszystko, raz, że muszę Raz się czuję zły do szpiku, raz aniołem stróżem I tak za minutę wszystko wyda mi się głupie Bo nie czuję że zasłużyłem na coś poza wyrzutem I nie czuję że zasłużyłem na coś poza luksusem Nie wiem już, czy mam grać pierwsze skrzypce czy może gdzieś uciec Wiem, że nie ma tu lutnika co skoryguje mi duszę [Refren: NOSTALG1A] Opowiedz mi o mnie, coś naprawdę o mnie Może Ty umiesz spojrzeć, na to, co niewidoczne Opowiedz historię, nową historię o mnie Może ze mnie wyciągniesz to, co istotne [Outro: Diset & NOSTALG1A] Nie znam się Potrzebuję lustra, co pokaże bez zmian mnie

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Nostalg1a
  • Diset