City-zen Nostalgia

Lyrics
[Intro: Maciej Gudowski] Mój przyjacielu z dawnych lat, zapamiętałeś ostatni obraz jak kaseta VHS, ostatni dźwięk jak kaseta magnetofonowa. Czekają, aż do nich wrócisz, zanim znowu znikniesz jak duch i zostanie po tobie tylko... ślad opon [Zwrotka 1: Diset] Mój przyjacielu z dawnych lat Dobrze cię widzieć w moim samochodzie tak, jak dawniej Odwiedzimy parę punktów Najpierw z tanią kawą tamtą starą stację Wyjechałeś z miasta nagle na Zachód Wąskim i dziurawym asfaltem Wróciłeś już lewym pasem nowej trasy S-kilkanaście Tyle nowych dróg - nie ma dokąd jechać Stare śmieci - gumy same niosą mnie tam Rozmawiamy, próbujemy chyba dotknąć echa Jak nie rozmawiamy, syntezator głośno szczeka Podjechałbym do koleżki, co miał kosmos w bletach Ale ciągle nie odbiera, bo podobno przepadł Patrzył na ulice, jakby miały coś obiecać (Abonent jest czasowo niedostępny Proszę zadzwonić później) [Bridge 1: Diset] Stoimy nocą na stacji, gadamy, jest o czym Oprócz kurew, psów, taxi, brak żywej istoty Czy jest jeszcze ktoś taki, co odbierze call w nocy? Prócz kurew, psów, taxi Odbierze w środku nocy [Refren: Diset] Miejski spokój zwalnia Czekam nie wiem na co od dawna Tęsknię nie wiem za czym jak wariat Na siedzeniu pasażera nostalgia Nostalgia Nostalgia [Zwrotka 2: Diset] Tniemy przez osiedle ponad setkę Jak Amiga 500, Lotus racer Szyby są zamknięte, bodźce są odcięte Wszędzie beton, coraz mniej drzew Tylko sygnalizatory świetlne kołyszą się na wietrze Mój przyjacielu z dawnych lat, dobrze, że jesteś W mieście nostalgia żre powietrze Mam taki flashback: W jednej kieszeni discman, w drugiej sztos Jedno ucho na rozkmince, w drugim głos Tak sobie szliśmy w długą noc Sporą ekipą całą stąd Wtedy chciałem mieć zamiast VGA, to Blu-ray Teraz bym tak chciał przejść z full HD na VHS [Bridge 2: Diset] Pełnej czwartej jest wpół do i ciężko ocenić Czy jest wcześnie, czy późno Z resztą, co to zmieni? Żyjemy tu tak krótko, a sami nie wiemy Czy jest wcześnie, czy późno Z resztą, co to zmieni? [Refren: Diset] Miejski spokój zwalnia Czekam nie wiem na co od dawna Tęsknię nie wiem za czym jak wariat Na siedzeniu pasażera nostalgia Nostalgia Nostalgia [Outro: Maciej Gudowski] Nie chodzi o to, że nie umiem tego poukładać w głowie. Umiem. Nie o to, że jestem niepewny, zagubiony, albo że truję się swoimi myślami. Nie jest tak od dawna. Jestem teraz skupiony jak laser. Po prostu cały czas jest we mnie jakaś nuta nostalgii - dziwna, smutna, ledwo słyszalna melodia, która nigdy nie cichnie, ale też nigdy nie wybija się poza zwykły hałas w mojej głowie. Czasem jest tłem, czasem nie ma we mnie nic poza nią, ale nigdy nie znika. Mogę próbować ją zagłuszyć, owszem... ale nie chcę
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Diset