City-zen Nostalgia

Album cover art for "City-zen Nostalgia" by Diset

Diset - Rap, Polska

City-zen Nostalgia

2 Plays

Duration: 4:07

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro: Maciej Gudowski] Mój przyjacielu z dawnych lat, zapamiętałeś ostatni obraz jak kaseta VHS, ostatni dźwięk jak kaseta magnetofonowa. Czekają, aż do nich wrócisz, zanim znowu znikniesz jak duch i zostanie po tobie tylko... ślad opon [Zwrotka 1: Diset] Mój przyjacielu z dawnych lat Dobrze cię widzieć w moim samochodzie tak, jak dawniej Odwiedzimy parę punktów Najpierw z tanią kawą tamtą starą stację Wyjechałeś z miasta nagle na Zachód Wąskim i dziurawym asfaltem Wróciłeś już lewym pasem nowej trasy S-kilkanaście Tyle nowych dróg - nie ma dokąd jechać Stare śmieci - gumy same niosą mnie tam Rozmawiamy, próbujemy chyba dotknąć echa Jak nie rozmawiamy, syntezator głośno szczeka Podjechałbym do koleżki, co miał kosmos w bletach Ale ciągle nie odbiera, bo podobno przepadł Patrzył na ulice, jakby miały coś obiecać (Abonent jest czasowo niedostępny Proszę zadzwonić później) [Bridge 1: Diset] Stoimy nocą na stacji, gadamy, jest o czym Oprócz kurew, psów, taxi, brak żywej istoty Czy jest jeszcze ktoś taki, co odbierze call w nocy? Prócz kurew, psów, taxi Odbierze w środku nocy [Refren: Diset] Miejski spokój zwalnia Czekam nie wiem na co od dawna Tęsknię nie wiem za czym jak wariat Na siedzeniu pasażera nostalgia Nostalgia Nostalgia [Zwrotka 2: Diset] Tniemy przez osiedle ponad setkę Jak Amiga 500, Lotus racer Szyby są zamknięte, bodźce są odcięte Wszędzie beton, coraz mniej drzew Tylko sygnalizatory świetlne kołyszą się na wietrze Mój przyjacielu z dawnych lat, dobrze, że jesteś W mieście nostalgia żre powietrze Mam taki flashback: W jednej kieszeni discman, w drugiej sztos Jedno ucho na rozkmince, w drugim głos Tak sobie szliśmy w długą noc Sporą ekipą całą stąd Wtedy chciałem mieć zamiast VGA, to Blu-ray Teraz bym tak chciał przejść z full HD na VHS [Bridge 2: Diset] Pełnej czwartej jest wpół do i ciężko ocenić Czy jest wcześnie, czy późno Z resztą, co to zmieni? Żyjemy tu tak krótko, a sami nie wiemy Czy jest wcześnie, czy późno Z resztą, co to zmieni? [Refren: Diset] Miejski spokój zwalnia Czekam nie wiem na co od dawna Tęsknię nie wiem za czym jak wariat Na siedzeniu pasażera nostalgia Nostalgia Nostalgia [Outro: Maciej Gudowski] Nie chodzi o to, że nie umiem tego poukładać w głowie. Umiem. Nie o to, że jestem niepewny, zagubiony, albo że truję się swoimi myślami. Nie jest tak od dawna. Jestem teraz skupiony jak laser. Po prostu cały czas jest we mnie jakaś nuta nostalgii - dziwna, smutna, ledwo słyszalna melodia, która nigdy nie cichnie, ale też nigdy nie wybija się poza zwykły hałas w mojej głowie. Czasem jest tłem, czasem nie ma we mnie nic poza nią, ale nigdy nie znika. Mogę próbować ją zagłuszyć, owszem... ale nie chcę

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Diset