T’alent

Album cover art for "T’alent" by Dinal & Daniel Drumz

Dinal & Daniel Drumz - Rap, Polska

T’alent

2 Plays

View Album

Lyrics

Language:

[Intro / Cuty / Scratche: DJ Daniel Drumz] I represent the real hip-hop ... [Zwrotka 1: Wankej] Wan Pankz, mam znak jak Batman To rap, co was raz-dwa zjada jak Pac Man Opuszcza szczenę jak Saddam Bagdad Wow, co ten wariat nagrał, magia Nie wiem, w tym robi Harry Pojeb Ja dalej w starej szkole, a czary olej Zanim jeszcze usłyszałem o podwójnych Wiedziałem, że mój styl ma być fajny, bo trudny I robię to "Bla, bla, bla" jak Fisz Gra dla gry? To nagraj sam, jak kpisz Jak śpisz, ja kombinuję długie linie Kombinator Wankej, luje – drugie imię A na pierwszym planie nick Pan Wankz W lepszym stanie niż Kansas Zajawka wzrasta w nas jak taksa Bo nasz rap zatkał was jak Tampax [Refren: Wankej] Czasem napiszę słaby tekst, ale i tak mam talent Wtedy wrzucam to do kosza jak Ray Allen Bo gram o honor, lecę fajnie albo wcale A jak nagrałem coś słabego, to żartowałem Czasem napiszę słaby tekst, ale i tak mam talent Wtedy wrzucam to do kosza jak Ray Allen Bo gram o honor, lecę fajnie albo wcale A jak nagrałem coś słabego, to żartowałem [Zwrotka 2: Wankej] Wiesz, dlaczego ciągle linię trzymam w tym rapie? Bo mam bulimię – zjadam słabych, potem rzygam ich rapem Weź to sobie zakoduj jak Canal+ Jestem tak gorący, że nie wkładam bluz Mój rap tutaj to jak perły przed wieprze Kocham polski hip-hop, ale się z nim nie pieprzę Nie pcham się, zagram platoniczny wariant Jestem tu jak wandal na katowickich yardach Ale chcę być ponad tłumem jak transparent Pokój dla DJ-ów, którzy kładą nas na talerz Sprawdź te szesnastki, nie mów "wolę starsze" Tyle akcji, że to mogłoby być pole karne Jestem żołnierzem, chociaż mam kategorię B Oryginalnym b-boyem, chociaż tańczę źle Choć jestem kotem, lubią mnie moje psy Chociaż już kończę, to jeszcze nie koniec gry [Refren: Wankej] Czasem napiszę słaby tekst, ale i tak mam talent Wtedy wrzucam to do kosza jak Ray Allen Bo gram o honor, lecę fajnie albo wcale A jak nagrałem coś słabego, to żartowałem Czasem napiszę słaby tekst, ale i tak mam talent Wtedy wrzucam to do kosza jak Ray Allen Bo gram o honor, lecę fajnie albo wcale A jak nagrałem coś słabego, to żartowałem

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Pan Wankz