Kitty Reda

Album cover art for "Kitty Reda" by Deys

Deys - Rap, Hip-Hop

Kitty Reda

2 Plays

Duration: 2:49

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Zwrotka 1] Szykuję się do odbioru taygra prix (prix) Glany jak wychodzę i zabawny diss (diss) Małolaty na miękko jak serek Brie (Brie) Naciągane słomki albo sticky cheese Wchodzi mi na łeb jakiś fakey Messiah'a (Messiah'a) Zapiera mi dech jak Estadio Mestalla (Mestalla) Cena za mój feat jest w Kuwejskich dinarach Księgowy ma tip i rachunek się zgadza [Refren] Nie pamiętam pory, łąki, świadomości offline Znów nawiedzą mary, znowu cofnę się do żłobka Chcesz, to podejdź, zbóju, chętnie wejdę do środka Znowu ciepła zima, co będzie jak przyjdzie wiosna? Nie pamiętam pory, łąki, świadomości offline Znów nawiedzą mary, znowu cofnę się do żłobka Chcesz, to podejdź, zbóju, chętnie wejdę do środka Znowu ciepła zima, co będzie jak przyjdzie wiosna? [Zwrotka 2] Nie wiem, co pleciesz, ja już na pewno nie wracam Banger i banger, robię to w tydzień i nara Money i money, mówią "pieniądze to szatan" Żadne przecieki, mam Cię jak Mario za brata Znowu robią płytę życia, ja zrobiłem życie z płyt Zaraz wyskoczy kolejny, jak misiaczki na CB Synu, ja i moje ludzie to jebiemy cię na ryj Potrafię być tak prostacki jak i skomplikowany Jeszcze nie wiem, ile daje prowo (nie, nie) Jeszcze nie wiem, ale będę wiedział Co by nie było, to honorowo Uspokajam was jak Kitty Reda Wow, pity, VATy, minie zaraz, a lecę do Kyoto Potem do rodziny i obejmę ich jak Goro Zawijam, co swoje, a nie czekam czy cię biorą Gości tych zaplutych katapultuję za molo Zabieraj tą grabę, frajerze, bo cię ograbię Masz wysokie loty, gościu, jak ekipa z karłem Bragga, bragga, bragga, bracie, jak Praktik i Wankey Zawołaj ulicę i dzieciaki, jestem zawsze Kolanami na pysiaczek i to jest zabawne Ostrzę sobie ząbki, typie, a ty piszesz pastę To moje wypieki, masz raspberry pie i matmę (matmę, matmę, wow) [Refren] Nie pamiętam pory, łąki, świadomości offline Znów nawiedzą mary, znowu cofnę się do żłobka Chcesz, to podejdź, zbóju, chętnie wejdę do środka Znowu ciepła zima, co będzie jak przyjdzie wiosna? Nie pamiętam pory, łąki, świadomości offline Znów nawiedzą mary, znowu cofnę się do żłobka Chcesz, to podejdź, zbóju, chętnie wejdę do środka Znowu ciepła zima, co będzie jak przyjdzie wiosna?

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Deys