Jakbym Miał W Ręku Klamkę

Album cover art for "Jakbym Miał W Ręku Klamkę" by Chivas

Chivas - Rap, Polska

Jakbym Miał W Ręku Klamkę

28.5K Plays

Duration: 2:47

View ArtistView Album

Lyrics

Language:

[Intro] (To stres) chce mnie zabić, topimy smutki z kolegami Było źle, a teraz się wynurzamy, znam twarz gościa, który nas zranił (Stąd była krew), zmyłem ją z twarzy i zakryłem rany plasterkami Ostatnio cieszę się jak pojebany, bo... [Refren] Każdy mi przyznaje rację I to jest trochę, jakbym miał w ręku klamkę I nią celował w twarz, udają, że jest fajnie i że nie jestem drań Mówią nieprawdę, poważnie, żyję wśród miłych kłamstw [Zwrotka 1] Wczoraj miałem zły dzień Jakoś mi nie szło, a zaczęło biec Daleko gdzieś, a zjadał mnie stres A ja zjadłem lek (kurwa, ten dzień ma być dobry) Weź te papiery ZAiKSowe Wejdę na stronę i wypłacę trochę monet Kupię sobiе Red Bull'e te kokosowе I podziękuje wszystkim bliskim i tobie (ej) Byłem ziomek wycofany jak mentole I ode mnie wieje chłodem, aż do dziś [Bridge] (To stres) chce mnie zabić, topimy smutki z kolegami Było źle, a teraz się wynurzamy, znam twarz gościa, który nas zranił (Stąd była krew), zmyłem ją z twarzy i zakryłem rany plasterkami Ostatnio cieszę się jak pojebany, bo... [Refren] Każdy mi przyznaje rację I to jest trochę, jakbym miał w ręku klamkę I nią celował w twarz, udają, że jest fajnie i że nie jestem drań Mówią nieprawdę, poważnie, żyję wśród miłych kłamstw [Zwrotka 2] Siedzę na dworze Mam zawroty głowy, no bo nie dbam o zdrowie A wypiłem za nie, wypiłem sobie Zapalę fajkę i tak się nie dowiem Jest mi dobrze i to w sumie chore Mówili, że nie wejdę tu, jacyś panowie No to się wpierdolę Idę w dobrą stronę Przyciąga mnie chachmęt zawsze tak jak Micro Torrent Mówię innym tonem, bo to brzmienie Chivasowe W sumie mam breakdowny w połowie jak w Metalcorze Tracę kontrolę [Bridge] Dobra, mam jeszcze jeden pomysł na refren Także go polecę [Hook] Wolę ją jako koleżankę I to jest trochę, jakbym miał w sercu klamkę Może w sumie ją mam, drzwi nie są otwarte Za stary kluczyk masz, bo są z innym zamkiem (Już mnie nie okradniesz) [Refren] Każdy mi przyznaje rację I to jest trochę, jakbym miał w ręku klamkę I nią celował w twarz, udają, że jest fajnie i że nie jestem drań Mówią nieprawdę, poważnie, żyję wśród miłych kłamstw

Rate this song

Rate this song

0/5.0 - 0 Ratings

5
0.0% (0)
4
0.0% (0)
3
0.0% (0)
2
0.0% (0)
1
0.0% (0)

Loading comments...

Credits

Writers
  • Chivas