Wiatr w skrzydłach

Lyrics
[Zwrotka 1: Borixon] Mam wiatr w skrzydłach, choć życie to tylko upadki i wzloty I rycie i zwroty jak w filmach, to mam bracie, mam mord kilka Jak byliśmy jeszcze na starcie, to nikt nie wierzył, że da się Tu nikt nie wierzył, a znam bracie, znam miejsc kilka Dziś wracam tu do nich po czasie Jak z lotu ptaka tu patrzę, jak z lotu ptaka, bo mam bracie ten wiatr w skrzydłach I nie wiem, gdzie mnie poniesie (nie wiem!) Gdzie mnie poniesie, mój bracie? Nie chcę wpaść w sidła [Bridge] Wpaść w sidła, wpaść w sidła Wpaść w sidła, wpaść w sidła Wpaść w sidła, wpaść w sidła Wpaść w sidła, wpaść w sidła [Refren: DJ Noriz] Mam wiatr w skrzydłach, nie wiem, gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, bez niego ciężko mi wytrwać Bez niego dawno bym spadł, mój wiatr, gdyby nie rap Nie poznałbym smaku goryczy, porażek i wad, respektu, sukcesu i braw Mam wiatr w skrzydłach, nie wiem, gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, bez niego ciężko mi wytrwać Bez niego dawno bym spadł, mój wiatr, gdyby nie rap Nie poznałbym smaku goryczy, porażek i wad, respektu, sukcesu i braw [Zwrotka 2: Borixon] Mam wiatr w skrzydłach i nie wiem gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, wygrać, choć nieraz ciężko mi wytrwać (wytrwać!) Bez niego dawno bym spadł, spadł, poleciał nisko jak Ikar (Ikar!) Kierował w stronę dna, dna, leć, oby nie za wysoko, bo mam spraw kilka (spraw kilka!) I cisnę z nimi szeroko, ale czekaj mordo tu chwilka (chwilka!) Bo nieraz burza i deszcz, burza i deszcz pizga (deszcz pizga!) Przelecę nad tym wszystkim, bo mam wiatr w skrzydłach (wiatr w skrzydłach!) I wiem dobrze, co mam wybrać [Refren: DJ Noriz] Mam wiatr w skrzydłach, nie wiem, gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, bez niego ciężko mi wytrwać Bez niego dawno bym spadł, mój wiatr, gdyby nie rap Nie poznałbym smaku goryczy, porażek i wad, respektu, sukcesu i braw Mam wiatr w skrzydłach, nie wiem, gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, bez niego ciężko mi wytrwać Bez niego dawno bym spadł, mój wiatr, gdyby nie rap Nie poznałbym smaku goryczy, porażek i wad, respektu, sukcesu i braw [Outro: DJ Noriz] Mam wiatr w skrzydłach, nie wiem, gdzie mnie zawieje Ale wiem, że lecę by wygrać, bez niego ciężko mi wytrwać Bez niego dawno bym spadł, mój wiatr, gdyby nie rap Nie poznałbym smaku goryczy, porażek i wad, respektu, sukcesu i braw [Tekst i adnotacje na Rap Genius Polska]
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- DJ Noriz
- Borixon