Wszystko będzie OK

Lyrics
Dolar idzie w górę, a w Afryce głód Zmniejsza się lodowiec, bo się topi lód Mówią o wyrzutniach atomowych bomb Że wystrzelą w nas rakietę i wyłączą prąd Ktoś codziennie straszy nas, a ty się z tego śmiej Wszystko będzie dobrze i będzie okej Ktoś codziennie straszy nas, a ty się z tego śmiej Wszystko będzie dobrze i będzie okej Znów leci inflacja, w naszych piecach chłód W bankach załamanie procentowych stóp Że wróci pandemia, że nastanie noc Że dopadnie nas depresja i stracimy moc Ktoś co dzień nie straszy nas, a ty się z tego śmiej Wszystko będzie dobrze i będzie okеj Ktoś co dzień nie straszy nas, a ty się z tego śmiеj Wszystko będzie dobrze i będzie okej I ten głos w mojej głowie I ten głos w mojej głowie I ten głos w mojej głowie Cicho szepcze... Ktoś co dzień nie straszy nas, a ty się z tego śmiej Wszystko będzie dobrze i będzie okej Ktoś co dzień nie straszy nas, a ty się z tego śmiej Wszystko będzie dobrze i będzie okej
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak