Chcę się śmiać

Lyrics
[Wejście] Nie trać ani chwili Nie trać, nie trać ani chwili [Refren] Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać [Zwrotka 1] Razem ze składem z nowych sił pokładem Wkraczam w nową dekadę, Mez, nie dekadent Bardziej bliska jest mi koncepcja Św.Franciszka Życiowa siła wokół błyska, optymizmem tryskam Bo każda chwila darem, nie koszmarem Życie nieszare, znajdę argumentów parę I przekonam cię, abyś przestał się dręczyć Mejger słowem ręczy, że świat może mieć kolory tęczy Raperzy, czy naprawdę tak źle wam w tych blokach To nie Ameryka, dziwki, broń, getto, koka Dla mnie rzeczywistość oka, nie spuszczam z niej oka Każdy moment zawahania to zwłoka A żyję dla tych chwil potrafiących bicia serca przyspieszyć Dla małych rzeczy, z których można się cieszyć [Refren] Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać [Zwrotka 2] Bóg stworzył ryby i kazał je poławiać Do tego nie trzeba namawiać, od tego nie można nawiać Znowu zadziałały instynktu demony Jestem napalony, lowelas zapalony To w głowie się nie mieści Co robi z nas uśmiech niewieści Ona się śmieje, a ja głupieje Wybaczę jej nawet wtedy, gdy zapyta szczerze "Mejgerze, czy to ty śpiewasz w tym Lajnerze?" Tak to ja, śpiewam w Lajnerze Śpiewają to w operze, ja dobitnie do bitu plotę I uważam to za swą największą cnotę Szukam fajnych słówek, tożsamych końcówek Niewiasto, zabiorę cię na sto potańcówek Pójdziemy w miasto Problemy, nie obchodzi nas to Tobie kupię kwiatek, sobie kupię piwo Powiem ci coś, lubię swój marny żywot [Refren] Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać [Zwrotka 3] Mejger, aktywista, solista, moralista, liberał Teraz masz czas, abyś wybierał teraz Musisz znaleźć właściwy sposób I wybudować swoich poglądów kręgosłup Ja z przyjaźni do ciebie, w przyjaźni, przyjaźnie Przeciwko ludziom pogrążonym w maraźmie Narzekacze, każdy z was coś tam kracze Że jest tak, a przecież mogło być inaczej Świat nie El Dorado, zawsze jest jakiś niedosyt Jednak to nie powód, aby krzyczeć wniebogłosy Nie, bo losy ludzkie są nie do odgadnienia A wszystko zależy od twego nastawienia Niepoprawny optymista, naiwny Mezostan Chciałbym nieustannie odczuwać ten błogostan Pozostań taki jaki jesteś, świecie Czeście się ciecie, jesteście przecie w życia kwiecie [Most] Nie trać ani chwili [Refren] Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać Nie trać ani chwili na wieki gasnące Wczoraj padał deszcz, dzisiaj świeci słońce Jesteś tu po to, aby życie garściami brać Chcę się śmiać, chcę grać, chcę trwać
Rate this song
0/5.0 - 0 Ratings
Loading comments...
Credits
- Writers
- Mezo